Подати заяву для вступу

Ромни зустрічали звільненого кіборга Олександра Морозова

Після трьох років полону – додому!

На центральній площі міста біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібрався півторатисячний натовп, щоб привітати й підтримати Олександра Морозова, якого напередодні Нового року звільнили з полону разомі з ще 73-ма бранцями.

Фото 1. 04.01.2018
На фото: колектив Роменського ВПУ зустрічає О. Морозова

Його вітали керівники міста, рідні, друзі, наречена, побратими по службі, земляки.

"Це дуже добрий знак – у Святвечір зустрічати на рідній землі нашого земляка. Він одним із перших вирушив на схід країни, так сталося, що на його долю випало випробування ворожим полоном. Дякую усім, хто долучився до його звільнення. Це був нелегкий і довготривалий процес, який завершився успішно”, – зазначив під час зустрічі голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко.

Фото 2. 04.01.2018
Фото 3. 04.01.2018
На фото: місто Ромни зустрічає Олександра Морозова

Олександр Морозов народився і жив у Ромнах на Сумщині. Після закінчення школи він вступив на навчання до Роменського ВПУ за професією «слюсар із ремонту автомобілів, електрогазозварник». “Він показав себе лідером групи, відмовився стати старостою, сказав, що хоче стати спеціалістом. Відвідував майстерню, гурток зварювальників. Після навчання він ходив до нас постійно, бо роблячи на заводі, коли щось не виходило, приходив – спілкувалися та отримати поради. Перед армією також завітав до навчального закладу”, – розповів Сергій Богомол, майстер виробничого навчання Роменського ВПУ. Саме тому привітати Олександра пришли й адміністрація Роменського ВПУ, і працівники та учні.