Подати заяву для вступу

Очікування новорічного дива

Як тільки настає зима, діти з радістю починають чекати дива - веселого й яскравого свята під назвою Новий рік! Ранки, концерти, вистави - все це так красиво. Це природно, адже так хочеться подарувати малюкам чарівну казку, повну неймовірних подій і справджених бажань!

Новорічні ранки в кожному навчальному закладі - це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

29 грудня 2018 року за гарною традицією напередодні Нового року для дітей та онуків працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було організовано дитячий ранок. Створили новорічне дійство активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет Роменського ВПУ.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти в їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли вони трапляються щосекунди. Всі з нетерпінням чекали цього дня, коли завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим святом та, звичайно ж, веселими піснями, іграми та жартами біля ялинки. Чекали й дочекались!

Без всесвітньо відомого доброго дідуся-чарівника ранок, звичайно ж, неможливий. Наше новорічне свято не обійшлося без Діда Мороза. Малюки заздалегідь готували виступи для старого, за що отримували приємні сюрпризи. Дід із великим задоволенням грав із малечою в різноманітні ігри, танцював, співав, водив хороводи. Це дозволило зробити особливо веселим і яскравим новорічне свято для малечі.

Крім Діда Мороза, на святі обов`язково був присутній ще один не менш важливий персонаж - Снігуронька! Для неї також співали веселі пісеньки й розповідали віршики. Вона допомагала дідусеві гідно оцінити заслуги малюків, всі добрі справи, здійснені ними за минулий рік.

Кульмінація події - це роздача новорічних подарунків! Адже найголовніше - доставити задоволення малюкам, подарувати їм радість і тепло!

Свято було яскравим і красивим. Діти відпочили, весело і цікаво провели свій час. Красива казка, добра чарівна атмосфера, море посмішок, пісень, танців, віршів - все це поєдналося в організованому новорічному ранку! Малюки оцінили всі старання, це було видно з їх радісних очей, щасливого сміху.

Всі отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність в іграх. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

Фото 1. 01.01.2018
Фото 2. 01.01.2018
На фото: малеча з батьками кружляли біля ялинки
Фото 3. 01.01.2018
Фото 4. 01.01.2018
На фото: розважали діток казкові герої
Фото 5. 01.01.2018
На фото: на свято завітав Дід Мороз із Снігуронькою
Фото 6. 01.01.2018
Фото 7. 01.01.2018
Фото 8. 01.01.2018
На фото: дітлахи розказували віршики та співали пісень
Фото 9. 01.01.2018
На фото: діти працівників ДПТНЗ "Роменське ВПУ" під час дитячого ранку