Подати заяву для вступу

Новорічний настрій у Роменському ВПУ

Новорічні свята — це завжди щось надзвичайно чарівне! Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки, червоний одяг Діда Мороза й найтаємнішу ніч, коли новорічними зірочками й ліхтариками висвічується нескінченна дорога наших мрій. І ми посміхаємось, і трохи сумуємо… чомусь. Ми дивимося на те, що встигли, і знову мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще! Хочеться знайти свою дорогу до щастя й мати багато позитивної енергії, щоб іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, створюючи щось своє, сяюче, добре!

Новий рік — особливий для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підводимо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. У наших силах домогтися, щоб наступний рік став помітним кроком у напрямі поліпшення життя кожного з нас, до того, щоб у передноворічний час у людей були тільки святкові клопоти.

27.12. у Роменському ВПУ відбулося підведення підсумків року минулого й відбувся святковий концерт. Завітали на свято до учнівського та педагогічного колективів Дід Мороз та Снігуронька, які привітали всіх із наступаючими Новорічно-Різдвяними святами. А виступи артистів училища створили новорічне диво, у ході якого лунали жарти, співи та веселі розваги. На сцені перед глядачами виступали небайдужі, творчі, ініціативні молоді люди, котрі хочуть зробити наше життя яскравішим, цікавішим, змістовнішим. Саме такими є учні Роменського ВПУ.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася заступник директора із виховної роботи Гулак Ірина Василівна.

Від усього серця вона привітала педагогічнй та учнівський колективи із самими довгоочікуваними і світлими святами — Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла й надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-й рік був прожитий не даремно. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання й вірити, що вони обов`язково здійсняться. Від усієї душі побажала Ірина Василівна присутнім великого людського щастя, міцного здоров`я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, надії на краще майбутнє, обов`язково - нових звершень на благо народу України. Нехай прийдешній рік виправдає самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут сім`ям. Нехай запанують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Продовжилася святкова програма молодіжною дискотекою та бал-маскарадом, де учні, перевтілившись у казкових героїв, дружньо проводжали старий та зустрічали новий 2018 рік, що неодмінно принесе всім любов, добро та здійснення найзаповітніших мрій і бажань.

Фото 1. 30.12.2017
На фото: ведучі привітали всіх присутніх в залі з святами
Фото 2. 30.12.2017
Фото 3. 30.12.2017
Фото 4. 30.12.2017
На фото: під час новорічного концерту в актовій залі Роменського ВПУ
Фото 2. 30.12.2017
Фото 3. 30.12.2017
Фото 4. 30.12.2017
На фото: артисти училища вкотре порадували своїми виступами
Фото 8. 30.12.2017
На фото: привітання від Діда Мороза та Снігуроньки
Фото 9. 30.12.2017
На фото: артисти Роменського ВПУ під час фінальної пісні