Подати заяву для вступу

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Шановні учнівський та педагогічний колективи
ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх рідні та близькі!
Щиро вітаю Вас із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

За кілька годин один рух стрілки годинника в 24.00 31 грудня перенесе нас із 2017 у наступний 2018 рік.

У минулому хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних мрій та сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.

Новий рік — це яскраве, красиве, урочисте й веселе свято із зеленою ялинкою, з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями й радістю кожної родини. Хай надія та віра в себе і свої сили надихає Вас на здійснення найзаповітніших мрій.

Хай збудеться все задумане. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше: любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.

Нехай Різдвяна зірка принесе до Вашого дому мир і спокій, здоров`я і благоденство, осяє радістю серце й наповнить їх добротою, милосердям і любов`ю, хай колядники засіють добро і злагоду, а Боже благословення береже Ваші сім`ї, близьких та друзів!

Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Успіхів Вам й удачі, щастя і благополуччя!

З повагою, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран

Фото 1. 31.12.2017