Подати заяву для вступу

Виставка-конкурс «Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…»

Новорічні свята, мабуть, найсвітліші в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, й дорослі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків. І неважливо, що ми давно не віримо в цього сивого дідуся, але щороку ми намагаємося зробити свято веселим і безтурботним не тільки вдома, але й на роботі - у навчальному закладі. Учні та працівники нашого училища теж вирішили підтримати атмосферу новорічних свят, взявши участь у конкурсі-виставці новорічно-різдвяних композицій «Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…»

Завдяки фантазії, винахідливості, старанню рук юних майстрів хол училища на І-му поверсі перетворився на справжнє казкове диво. Всюди миготіло, блищало, переливалося яскравими барвами розмаїття новорічних прикрас. Було представлено безліч композицій, створених руками юних майстрів. Відвідувачі виставки на деякий час поринули у чарівний світ, створений творчою уявою та фантазіями молоді. Назви композицій говорять самі за себе: «Зимова казка», «Рік рожевих мрій», «Різдвяний вінок», «Новорічний візерунок» та ін.

Роботи, представлені на виставці зроблені з різноманітних матеріалів, приваблювали відвідувачів оригінальністю та красою. Погляд відвідувачів не міг не зупинитися на різдвяних віночках та ялинках, підсвічниках, свічках, листівках, ялинкових прикрасах та інших новорічних виробах. Всього не перелічити. Яскравість та оригінальність новорічних «шедеврів» вабила до себе всіх.

Конкурс завершився, а переможців буде визначено під час гала-концерту, де творці кращих робіт отримають подарунки від батьківського комітету училища. А от іграшки стануть головним атрибутом новорічної святкової красуні навчального закладу.

Фото 1. 28.12.2017
Фото 2. 28.12.2017
На фото: учні Роменського ВПУ створили оригінальні новорічні прикраси, іграшки, екібани
Фото 3. 28.12.2017
Фото 4. 28.12.2017
На фото: ексклюзивні новорічні вироби прикрасили хол навчального закладу
Фото 8. 28.12.2017
На фото: оригінальні новорічні прикраси, іграшки, екібани
Фото 7. 28.12.2017
На фото: ексклюзивні новорічні вироби
Фото 5. 28.12.2017
Фото 6. 28.12.2017
На фото: журі конкурсу визначається і з переможцями
Фото 9. 28.12.2017
На фото: святкові та яскраві прикраси для ялинки