Подати заяву для вступу

Організація виробничого навчання в умовах виробництва – нагальна вимога сьогодення

Важливе завдання професійної підготовки - наблизити виробниче навчання до реального виробництва. Мета - підготувати учнів до самостійного трудового життя, швидкої адаптації в реальних виробничих умовах. Доцільно створювати такі ситуації, щоб учні мали можливість творчо підходити до вирішення практичних завдань, самостійно знаходити шляхи їх вирішення.

Приватне акціонерне товариство «Роменський хлібокомбінат» вже багато років є соціальним партнером ДПТНЗ «Роменське ВПУ». На його базі учні проходять виробничу практику й відпрацьовують деякі теми виробничого навчання.

При виконанні навчально-виробничих робіт учні знайомляться з особливостями проведення робіт в умовах виробництва; видами та призначенням помостів та риштувань; вимогами безпеки праці до їх влаштування; змістом будівельних норм і правил на виконання кам`яних робіт; способами розбирання старих кам`яних конструкцій; інструментами для розбирання кладки (ручними, механізованими), правила користування ними.

Фото 1. 25.12.2017
Під час виконання навчально-виробничих робіт

Під керівництвом майстрів виробничого навчання Товстоп`ята О.І., Литвиненка В.Х. учні виконують поставлені навчально-виробничі завдання: влаштування помостів, риштувань; визначення ділянок і захваток при розбиранні вручну та за допомогою механізованого інструменту старих конструкцій стін та арок печей; вибирання та очищення придатної цегли від розчину; сортування цілої та неповномірної цегли з транспортуванням та укладанням її у штабелі.

Фото 2. 25.12.2017
Розбирання старої конструкції печі

Під час виконання навчально-виробничих робіт учні визначали небезпечні зони при розбиранні кам`яних конструкцій, забезпечували організацію робочого місця, визначали вимоги до якості ремонтних робіт у бригадах, здійснювали самооцінювання виконаних робіт.

Фото 3. 25.12.2017
Вибирання та очищення цегли від розчину

За підсумками виконання заданого переліку навчально-виробничих робіт майстри виробничого навчання здійснюють оцінювання якості кожного учня та бригади в цілому.

Ретельно перевіряє якість виконаних робіт учнів керівник підприємства Демидов Віктор Борисович. Під час перерв він знайомить учнів з традиціями підприємства, його потужністю, перспективами виробництва, а також пригощає учнів продукцією заводу: пряниками, гарячою випічкою, цукерками.

Тісна співпраця навчального закладу з соціальними партнерами є запорукою підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів з їх подальшим працевлаштуванням.

Фото 4. 25.12.2017
Учні під час перерви зі смачними пряниками