Подати заяву для вступу

«Усміхнись і привітай! Новий рік свій зустрічай!»

Новорічні свята завжди несуть із собою якісь особливі відчуття — казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято очікують не лише діти, а й дорослі.

Саме таким казковим театралізованим дійством із Дідом Морозом і Снігуронькою відбулось відкриття ялинки у Роменському ВПУ.

Не випадково, що це саме в день Святого Миколая, адже цього дня відбуваються чарівні та казкові події! І одна з них – це те, що красуня- ялинонька засяяла сотнями різнокольорових вогників.

Миколай в дарунок для всіх приніс частину небесного вогню, від якого засвітилася вогниками новорічна ялинка. І разом з нею в серцях усіх побільшало тепла, ніжності, любові та злагоди. Не обійшлося і без обов`язкових чарівних слів: «Один, два, три – ялиночка засяй!» та гучних оплесків усіх присутніх учнів та працівників навчального закладу, щоб зимова красуня показала себе в усій красі.

Фото 1. 24.12.2017
На фото: красуня- ялинонька засяяла вогнями

З вітальним словом до присутніх звернувся господар закладу Павло Помаран. Він привітав усіх із наступаючими новорічними і різдвяними святами, побажав гарних подарунків та зимової погоди у новорічну ніч, достатку та віри у мирне та процвітаюче майбутнє нашої країни. Висловив надію, що у кожному домі буде затишна атмосфера, сповнена позитиву, сміху і достатку, радості, душевного тепла і щирості!

Також відмітив, що 2018 рік був нелегким, насиченим подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Але ми всі переконалися, що разом під силу вирішити будь-які проблеми, подолати негаразди і виклики часу. Адже, ми віримо у власні сили, зберігаємо традиції свого роду, щоденно працюємо задля добробуту та розквіту власного краю.

Фото 2. 24.12.2017
На фото: з вітаннями та побажання всього найкращого звернувся директор Роменського ВПУ Павло Помаран

Для присутніх лунали музичні привітання від учнів училища.

Фото 3. 24.12.2017
Фото 4. 24.12.2017
Фото 5. 24.12.2017
На фото: музичні дарунки від артистів училища

А біля вічнозеленої красуні розмістився символ 2018 року.

За китайським гороскопом наступний рік пройде під символом земляної жовтої Собаки. Це тварина – відданий друг, але не для кожного. Вона вирізняється своєю лагідністю, вірністю та дружелюбністю. Разом із тим, назвати її безпечною аж ніяк не можна.

Собака не потерпить обману і зради, завжди знає чого вона хоче, не зносить передразнювань, неповаги, дратівливості та символізує довіру.

Цей рік чекають у всьому світі як переломний в історії та політиці. Астрологи важають , що вже скоро довкола запанує лад і спокій. Рік обіцяє бути продуктивним у плані розвитку економіки, медицини, галузей сільського господарства та екології. Люди будуть прагнути до чистоти, боротьбі за здоровий спосіб життя та безпеку оточення. Собака допоможе налагодити стосунки з людьми, які вважалися чужими або припинили спілкування, недарма цей знак східного гороскопу символізує міцну дружбу.

Фото 6. 24.12.2017
На фото: символ 2018 року

Тож нехай Новий рік принесе всім нам відродження мрій та сподівань, нових сил, успіхів та здобутків; щоденної наполегливості, творчості, стійкості й, обов язково, удачі, здоров`я рідним, радості й добробуту. Хай здійсняться у Новому році всі бажання, найзаповітніші мрії.

Народе мій рідний, у ніч Новорічну —

Добробуту, щастя і слави довічно!

Щоб рід український прославив планету!

Бажаємо кожному нового злету!

Щоб кожну оселю засіяли житом,

Щоб краще й заможніше всім стало жити!

Щоб мрії здійснились, роки додавались,

Щоб в кожній родині весілля гулялись!

Замети усмішок, хурделиці сміху,

Застілля святкового всім нам на втіху

Наприкінці свята вже традиційно подвір`я навчального закладу засяяло сотнями різнобарвних вогнів святкового феєрверку.

Фото 7. 24.12.2017
На фото: під оплески всіх присутніх подвір я освітилося яскравими фарбами феєрверку
Фото 8. 24.12.2017
На фото: під час урочистого відкриття новорічної ялинки Роменського ВПУ