Подати заяву для вступу

Загадковий охоронець вогнища святкового

Мабуть, кожен із нас у важкі моменти життя, коли потребував якоїсь підтримки, не один раз шепотів: «Батюшка, Миколаю-угоднику, допоможи, захисти…». Ми звертаємося до нього як до заступника, до захисника роду людського і хочемо, щоб він не обійшов нас своєю добротою і допомогою.

19 грудня увесь православний світ відзначає День Святого Миколая — свято з особливим шармом. За легендою, Миколай був покровителем не тільки дітей, а й мандрівників. Мало кому відомо, що в цьому святі прихована історія життя людини, яка жила у другій половині третього сторіччя. Він прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним. Миколай, за переказами, був народжений в місті Патари, в Лікії. Його батьки були правовірними людьми. Хлопчик з ранніх років виділявся серед інших особливою любовю і чуйністю, співчуттям до оточуючих, завжди допомагав бідним, роздавав убогим монети, залишаючи у своїх руках тільки необхідне. За добродушність і милосердя Миколая отримав велику подяку і шану від людей і був піднесений до рангу святих.

Ось і настав цей чарівний і довгоочікуваний день, коли Микола Чудотворець ближче до нас, як ніколи! Саме в цей день традиційно у Роменському ВПУ вітали дорогих і шанованих гостей – ветеранів праці та учнів пільгової категорії.

До присутніх звернувся директор навчального закладу Павло Помаран, який від щирого серця привітав усіх з Днем Святого Миколая. Побажав, щоб це свято вселяло в нас любов і надихало на добрі справи і милосердя, подарвало віру у виконання наших найзаповітніших бажань. Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

Учасники драматичного гуртка у своєму театралізованому дійстві ще раз наголосили, що в це священний день варто забути про всі невдачі і неприємності і згадати просту думку про те, що дива трапляються всюди і постійно. І як завжди Миколай прийшов не з пустими руками, усі присутні отримали подарунки із побажаннями благополуччя. То ж ще раз бажаємо усім світлого щастя і доброї дороги до здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного успіху в житті і вірного кохання, відмінного здоров’я і домашнього затишку.

Фото 1. 23.12.2017
На фото: День Святого Миколая став початком радісних та веселих Новорічно-Різдвяних свят
Фото 2. 23.12.2017
На фото: на свято Миколая запросили дорогих та шанованих гостей
Фото 3. 23.12.2017
На фото: подарунки від Святого Миколая
Фото 4. 23.12.2017
На фото: зі щирими вітаннями звернувся до присутніх директор Роменського ВПУ Павло Помаран
Фото 5. 23.12.2017
На фото: музичні вітання від артистів училища
Фото 6. 23.12.2017
На фото: театралізоване дійство від вихованців драматичного гуртка
Фото 7. 23.12.2017
На фото: Фото на згадку. Адміністрація Роменського ВПУ разом з ветеранами праці