Подати заяву для вступу

Зустріч випускників. 30 років потому

23 листопада 2017 року відбулася зустріч випускників 1988 року, які навчались за професією «Кухар». Зустріч розпочалась дзвоником та перекличкою присутніх. Декого не відразу й впізнали. Треба було знайомитись заново.
Фото 3. 10.12.2017
На фото: перший дзвінок 30 років потому

Важко словами передати ті емоції, той стан душі людей, котрі не бачилися тридцять років.

Фото 1. 10.12.2017
На фото: випускники 1988 року, які навчались за професією «Кухар»

Дуже радо ми зустріли свого колишнього майстра виробничого навчання Тетяну Миколаївну Ільїну, в якої були першими учнями. Незважаючи на свій молодий вік вона була гарним майстром та викладачем, яка не рахувалася з власним часом, із задоволенням передавала свої знання, навчала самостійно думати, не боятися труднощів.

Фото 2. 10.12.2017
На фото: ветеран праці, колишній майстер виробничого навчання з професії "кухар" і просто чудова жінка - Тетяна Миколаївна Ільїна

З різних причин ми не змогли зібралися усією групою. На жаль, чотирьох одногрупниць уже нема серед нас – вони відійшли у вічність. Але зустріч таки відбулася - тепла, зворушлива зустріч з юністю. Ми поринули у безтурботні і щасливі літа, кожен пригадав улюблений предмет, цікавий епізод із учнівського життя, перше кохання… В нашому серці пробудилось те, що не повторюється і не забувається. У цей момент ми зрозуміли, що життя – то мить. Здавалось, що недавно закінчили навчальний заклад, а вже скроні побіліли. І як з`ясувалось, дечого й не встигли ще зробити, сказати, відкрити своїх почуттів… Десь у вирі літ загубилися наші добрі слова до наших наставників.

Тож ми, випускники СПТУ №14 м. Ромни 1988 року, висловлюємо щиру вдячність викладачам та майстрам виробничого навчання, які рік за роком нас навчали, пояснювали нам важливість знань, вкладали душу в кожного, виховували нас професіоналами своєї справи. Спасибі вам за вашу мудрість, за витримку, нелегку працю і терпіння, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Бажаємо вам, наші золоті, довгих років, невичерпного ентузіазму та оптимізму, щастя в житті і добрих чудес на шляху.

Фото 4. 10.12.2017
Фото на згадку. Випускники 1988 року.

З повагою, випускники 1988 року.