Подати заяву для вступу

Засідання МК викладачів та майстрів «торгівельної справи і легкої промисловості» Роменського ВПУ

У листопаді відбулось засідання МК викладачів та майстрів «торгівельної справи і легкої промисловості», де майстри в/н з професії продавець продовольчих і непродовольчих товарів Демченко М.М. та Тавстоп’ят Г.І. представили розроблений ними робочий зошит з теми «Робота на реєстраторах розрахункових операцій», в якому вони в доступній формі представили питання, завдання, кросворди, ситуаційні задачі теми. Розглядався на засіданні творчої групи викладачів спецдисциплін та майстрів в/н професійно-технічних закладів області.

Фото 1. 06.12.2017
Фото 2. 06.12.2017
На фото: викладачі та майстри в/н детально ознайомилися з робочим зошитом з теми «Робота на реєстраторах розрахункових операцій», які представили майстри в/н з професії продавець продовольчих і непродовольчих товарів Демченко М.М. та Тавстоп’ят Г.І.

Робочий зошит спрямований на більш глибоке вивчення питань теми і стимулює учнів до самостійного вивчення матеріалу. Зошит буде проходити апробацію на уроках в/н у стінах нашого навчального закладу та в закладах ПТНЗ Сумської області.

Фото 3. 06.12.2017
На фото: робочий зошит з теми «Робота на реєстраторах розрахункових операцій»