Подати заяву для вступу

Виховна година про Героїв «Небесної сотні»

У рамках відзначення річниці «Революції Гідності» викладачем історії та правознавства ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена екскурсія до училищного музею «БОЙОВОЇ СЛАВИ» для учнів першого курсу, які навчаються за професією «слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник», метою якої було утвердження в учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до них об`єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сьогодні бути українцем – це модно, відстоювати свою думку – актуально, а об’єднуватися заради миру – гідно!

Класний керівник Мартинішина Ю.Ю. разом з учнями групи АСЕ-1 згадали про Героїв «Небесної сотні» - мужніх Громадян Української держави, справжніх її синів і дочок, порядних, чесних, відважних.

Фото 1. 02.12.2017
На фото: Мартинішина Ю. Ю. разом з учнями згадали Героїв України, які віддали своє життя за щасливе майбутнє підростаючого покоління

Всі ми повинні пам’ятати: три роки назад народилася нова Україна! Якою вона буде, залежить тільки від нас.

Як казав великий Кобзар: «Ми не сміємо поклонитись нікому, окрім Бога одного та правді на землі».

Герої не вмирають! Слава Україні!

Класний керівник Мартинішина Ю.Ю.

Фото 2. 02.12.2017
На фото: учні групи АСЕ-1 разом з класним керівником Мартинішиною Ю.Ю.