Подати заяву для вступу

«Всі ми – різні, всі ми - рівні»

16 листопада, в Міжнародний день толерантності, учні, які проживають в гуртожитку Роменського ВПУ, зібралися на годину спілкування «Всі ми – різні, всі ми - рівні».

Фото 1. 25.11.2017
На фото: під час години спілкування «Всі ми – різні, всі ми - рівні»

Соціальний педагог, вихователь гуртожитку Прокопенко Тетяна Іванівна ознайомили присутніх з поняттям «толерантність», соціальними проявами толерантності й нетерпимості та основними ознаками толерантної людини.

Фото 2. 25.11.2017
На фото: Прокопенко Т. І. поговорила з учнями про поняття "толерантність"

Учні провели дослід з аркушами паперу, який показав, що ми всі дуже різні, але нам, таким різним потрібно жити, навчатися й працювати разом. На кожну літеру слова «толерантність» учні називали риси характеру, притаманні, на їхню думку, толерантній людині. Тож після вивчення якостей, якими повинна володіти толерантна особистість та ознайомлення з основними документами про права людини учням було запропоновано перевірити свої знання під час тесту «Чи проявляєте ви толерантність?».

Фото 3. 25.11.2017
На фото: дослід з аркушами паперу

Обмінявшись враженнями щодо проведеного заходу, учні сформували висновок: «Ми повинні сприймати всіх людей, толерантно поводитись з ровесниками та старшими людьми, з повагою і розумінням сприймати різноманітність культур нашого світу, уважно ставитись один до одного». На завершення кожен учасник заходу побажав один одному бути толерантною людиною, проявляти почуття поваги один до одного, виховувати комунікативну культуру спілкування, адже проживання в гуртожитку без толерантного ставлення неможливе, бо ми всі – різні, але всі рівні в своїх правах.

Фото 4. 25.11.2017
Фото 5. 25.11.2017
На фото: учні назвали риси характеру, притаманні толерантній людині

Соціальний педагог побажала учням зробити один хоч маленький, але важливий крок у розвиток толерантної поведінки та презентувала всім учням пам’ятку про толерантність.

Фото 6. 25.11.2017
Фото на згадку. Година спілкування «Всі ми – різні, всі ми - рівні»