Подати заяву для вступу

Участь у Міжнародних виставках харчової промисловості - найкраща можливість ознайомлення з тенденціями розвитку ресторанної галузі, яка надає молоді поштовх до творчих злетів у професії

8-10 листопада 2017 року на базі виставкового центру «Київ Експо Плаза» відбулася очікувана подія FoReCH - Міжнародний экспофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH 2017 – який привабив тисячі професіоналів у сфері ресторанного господарства. Ексклюзивні майстер-класи, освітні семінари і лекції сприяють розвитку ринку ресторанно-готельного сектора в Україні. На форумі були представлені новинки кращих компаній-лідерів ресторанного ринку устаткування і продуктів харчування, ідеї і рішення висококласних шеф-кухарів і експертів готельного сервісу.

Експофорум відвідали майстри виробничого ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Конопленко Ірина Василівна та Пархоменко Інна іванівна, які ознайомились з експозиціями відомих фірм: Maresto, "Новий Проект", СП "Контакт", Merx HoReCa, "Форвард", Golden Bar Group, Accord Group, "Aтма", "Морський будинок", ProMaster, "ТехноФуд" і багато інших. За останні декілька років культура споживання кави в Україні значно виросла, щодня над цим завданням працюють такі компанії-учасниці виставки FoReCH, як: Golden Bar Group, Coffee in Action, Hario, ProBar, "Світ кави", Mammy Coffee, Café Boutique, Сoffee door, компанія "Ліберті Україна" і багато інших.

Фото 1. 11.11.2017
Фото 2. 11.11.2017
На фото: майстри виробничого навчання на Міжнародному експофорумі ресторанно–готельного бізнесу та клінінгу

На експозиції був представлений повний спектр товарів та послуг для ресторанів, готелів, а також клінінгове обладнання і технології для вендінгу.

Майстри навчального закладу мали ознайомились з сучасним технологічним обладнанням та інвентарем уже відомих широкому загалу професіоналів фірм: Мerx, Nestle, Berg Hoff, Revol, Rosle, La Rochere, "Новий проект", "Торговий дизайн", "Контакт", "Европейські технології", "Maresto", "Bartcher", "Профітекс", "Евростандарт", Piramit, "Би Эм Джи Груп" та інші.

Фото 3. 11.11.2017
На фото: лінія теплового обладнання фірми «Stalgast»

До уваги гостей виставки був наданий посудний декор, який вразив своєю неповторністю, креативом, засліплюючим багатогранним блиском. Новітні рішення декорних трендів та посудних інсталяцій представили фірми "Мир стекла и посуды", BergHoff, "Форвард", "Промастер", "Шен", "Меркс Тим", "France Glass", "Sambonet", "Revol", "Forest", "Vieje valle", "Benedikt", "Arcoroc".

Фото 5. 11.11.2017
На фото: посудна інсталяція фірми «Меркс Тим»
Фото 6. 11.11.2017
На фото: посудна інсталяція фірми «SAMBONET»
Фото 7. 11.11.2017
На фото: виставка посуду фірми «Revol»
Фото 8. 11.11.2017
На фото: виставка посуду фірми «Forest»

Цінителі кави та чаю мали змогу насолодитися широким вибором улюблених напоїв відомих фірм Nestle Professional, Golden Bar, Ionia, Carraro, Azersun, Gemini.

Конференц–зали виставкового центру стали епіцентром подій ресторанного бізнесу. Метри кулінарного та кондитерського мистецтва вражали присутніх процесом виготовлення кулінарних шедеврів, знайомили з особливостями приготування страв та зі зразками новітнього обладнання відомих фірм.

Під час проведення майстер–класів демонструвались сучасні матеріали кондитерського виробництва, нові ідеї оздоблення кулінарних та кондитерських виробів.

Фото 9. 11.11.2017
На фото: майстер-клас з приготування піци
Фото 10. 11.11.2017
Фото 11. 11.11.2017
Фото 12. 11.11.2017
Фото 13. 11.11.2017
Фото 14. 11.11.2017
На фото: майстер-клас з приготування сирної тарілки

Не переставали дивувати цього року технічними новинками експерти з клінінгу, які демонстрували останні досягнення свого напрямку.

Для учасників та відвідувачів цьогорічний експофорум запам`ятався участю відомих особистостей, цікавими експозиціями, яскравими майстер–класами, актуальними новітніми технологіями.

Динамічна атмосфера виставки була доповнена високою концентрацією досвіду і професіоналізму, дозволила у короткі терміни отримати перспективні контакти, унікальні ідеї, корисні навички та ефективні поради, які будуть необхідними для будь-якого фахівця даної галузі, як складова професійного вдосконалення.

Участь у Міжнародних виставках харчової промисловості – дійсно найкраща можливість ознайомлення з тенденціями розвитку ресторанної галузі, яка надає молоді поштовх до творчих злетів у професії.