Подати заяву для вступу

Проведено загальноучилищну лінійку

7 листопада 2017 року пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої увазі учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було поінформовано деякі оголошення.

Фото 1. 07.11.2017
На фото: учнівський та педагогічний колективи навчального закладу під час лінійки

9 листопада на базі училища буде проводитися збір Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ, де молодіжні лідери з усієї області обговорять план роботи на 2017-2018 навчальний рік та створять проекти «Змінити майбутнє на краще», які будуть реалізовуватися протягом року.

Фото 2. 07.11.2017
На фото: заступник директора з навчально-методичної роботи Т. Я. Рукавичка поінформувала про проведення в училищі зборів Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ

Крім того, 9 листопада стартує Тиждень української мови та літератури, у рамках якого буде проведено безліч різноманітних заходів, конкурсів, творчих засідань.

Фото 3. 07.11.2017
На фото: про заплановані заходи, які будуть проходити протягом Тижня української мови та літератури розповіла викладач училища С. М. Яцменко

14, 15, 16 листопада пройде загальноучилищний конкурс «У пошуках нових зірок», у ході якого учні училища мають показати свої вокальні, хореографічні, декламаторські, акторські здібності.

Шановні учні Роменського ВПУ! Запрошуємо всіх взяти активну участь у запланованих заходах та проявити свої знання, творчі здібності та вміння!