Подати заяву для вступу

Семінар з підвищення кваліфікації викладачів та майстрів в/н за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1-2 листопада 2017 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» у рамках проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» був проведений семінар з підвищення кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

У роботі семінару взяли участь педагогічні працівники ПТНЗ Івано-Франківської, Закарпатської, Донецької, Волинської, Чернігівської, Тернопільської, Сумської, Дніпропетровської, Чернівецької, Житомирської, Полтавської, Луганської, Рівненської, Запорізької, Київської областей, які обмінювалися досвідом у створенні навчально-практичних центрів професійного спрямування та мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою НПЦ, який функціонує на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей».

Фото 2. 06.11.2017
Фото 4. 06.11.2017
На фото: під час семінару

Брав участь у роботі семінару і представник ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - майстер виробничого навчання Кревсун Володимир Володимирович.

Для учасників семінару було організовано екскурсію по підприємству «Сахара». Павло Гусєв, керівник відділу технічної підтримки підприємства, показав учасникам семінару майстер-клас «Сучасні інженерні системи, що використовують джерела відновлюваної енергетики, та системи вентиляції із рекуперацією у сучасному будівництві». Ознайомив з новітніми технологіями в альтернативних видах опалення, показав сучасні твердопаливні котли, сонячні батареї та радіатори, а також акумулюючі баки та каміни.

Фото 3. 06.11.2017
На фото: екскурсія шоу-румом компанії «Сахара»

По закінченню семінару всім учасникам було вручено відповідні сертифікати, які засвідчують участь у семінарі з підвищення кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання з тем «Водопостачання», «Водовідведення» та «Опалення».

Фото 1. 06.11.2017
На фото: майстер в/н ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Кревсун В. В. отримав сертифікат про підвищення кваліфікації