Подати заяву для вступу

Перевірили рівень знань учнів групи БС-4

Осінь – період збору врожаю. Це час, коли після довгих праць люди бачать результати своїх зусиль. Саме восени можна по-справжньому оцінити багатство природи, щедрість рідної землі.

Ось так і осінній урожай знань збирали 2-3 листопада 2017 року учні групи БС-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» під час проведення державної кваліфікаційної атестації з професії муляр 5 розряду.

Фото 1. 05.11.2017
На фото: учні групи БС-4 зібралися аби показати свій рівень знань у ході державної кваліфікаційної атестації

До ДКА водночас входили питання з усіх предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. Тож напередодні учні групи разом з викладачем Новак О.І. повторили вивчений матеріал з теоретичних професійних дисциплін, удосконалили навички зі своєї професії, аби гідно скласти іспит та стати професіоналами у своїй справі.

З цінними настановами звернулися до учнів групи БС-4 заступник директора з навчально-методичної роботи Роменського ВПУ Рукавичка Т.Я. та методист Давиденко Т.І. Тетяна Яківна наголосила, що сьогодні будівельники - це досить важлива професія в суспільстві, а учні Роменського ВПУ, маючи гарні знання та професійні навички, без проблем влаштовуються на роботу до будівельних підприємств України та Європи. Тож учням треба не втрачати можливість отримати знання в Роменському вищому професійному училищі, щоб реалізувати себе в будівельній індустрії нашої держави.

Фото 2. 05.11.2017
На фото: заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т. Я. звернулася до учнів групи БС-4

У результаті, учні продемонстрували належний рівень знань, вмінь та навичок з теоретичної та практичної підготовки.

Фото 3. 05.11.2017
Фото 4. 05.11.2017
На фото: у ході виконання завдань
Фото 5. 05.11.2017
Фото на згадку. Учні групи БС-4 з викладачем Новак О. І.