Подати заяву для вступу

БЕЗПЕКА КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРООБІГРІВАЧАМИ

З настанням перших осінніх заморозків перед більшістю людей постає проблема обігрівання житла. Для забезпечення комфорту використовуються електрообігрівачі, печі, каміни, а дехто – навіть газові плити, що аж ніяк не призначені для цього. Через це в осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж. За статистикою, причина кожної з них – неякісний обігрівач або недотримання правил його експлуатації.

Якщо для обігрівання будинку ви плануєте використовувати електрообігрівачі, то потрібно дотримуватися таких правил.

1.Відмовтеся від саморобних електрообігрівачів - це небезпечно. В спеціалізованих магазинах є широкий вибір електрообігрівачів заводського виробництва. Краще купувати обігрівачі з функцією автоматичного вимкнення. При цьому потрібно перевірити, чи немає в обігрівача заводського браку, чи не пошкоджений шнур. Якщо прилад іскрить або димить - використовувати його не можна.

2.Користуйтеся електрообігрівачами відповідно до правил експлуатації. Заборонено експлуатувати електронагрівальні прилади без терморегуляторів або коли вони несправні.

3.Найпоширенішою причиною пожеж, що сталися через електрообігрівачі, є їхнє перегрівання, розташування поряд із ними горючих предметів. Тому штори, меблі та інші предмети повинні бути не ближче 1 метра від обігрівача.

Пам`ятайте, що не можна сушити речі на обігрівачах.

4.Слід враховувати значну потужність більшості сучасних електрообігрівачів. Отож використання їх створює серйозне навантаження на електромережу. Стара електропроводка може не витримати цього.

Неприпустимо вмикати електрообігрівач через трійник або подовжувач.

5.Не можна встановлювати електричний обігрівач у ванній кімнаті, оскільки там існує небезпека його контакту з водою.

6. Візьміть за правило перед виходом із кімнати або сном вимикати обігрівач, бо саме залишений без нагляду електрообігрівач найчастіше стає причиною пожежі.

7.Не використовуйте обігрівач у приміщенні з лакофарбувальними матеріалами, розчинниками та іншими займистими рідинами. Також не можна встановлювати електрообігрівач в захаращених приміщеннях.

8.Не ховайте мережеві проводи обігрівача під килимами та іншим покриттям. Не ставте на дроти важкі предмети (наприклад, меблі).

9. Не використовуйте обігрівача в цілодобовому режимі або увімкнення їх у розетки разом з іншими потужними приладами, що призводить до перевантаження мережі.

10.Категорично заборонено встановлювати електронагрівальні прилади безпосередньо під розеткою, на шляхах пересування людей і домашніх тварин.

11.Ремонтувати нагрівальні прилади повинні фахівці в сервісних центрах чи майстернях, тільки вони можуть не тільки відремонтувати, а й протестувати прилад.

Будьте уважні!

Грійтеся обережно!