Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ взяло участь у Іллінському ярмарку

Для учнівського та педагогічного колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» осіння пора – це час нових ідей, знайомств та скрупульозної праці над завданнями та планами, які кожен ставить перед собою на початку нового навчального року. Та незважаючи на напружений навчальний графік, колектив ВПУ знаходить час і для відпочинку та участі в різноманітних заходах.

Ці вихідні стали дуже насиченими для училища. Так, Роменське ВПУ взяло активну участь у заходах з відзначення Дня міста та Іллінського ярмарку, внісши свій вклад у відновлення славних традицій ярмаркування.

Фото 1. Ярморок width=

Гостинний двір Роменського ВПУ

Ще з ранку на центральній площі міста відпочиваючих манили до себе виставки народних умільців, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, підприємств-товаровиробників, сільгосппідприємців. Показав себе з найкращої сторони і ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Як завжди, веселий, життєрадісний та співучий колектив училища запрошував на гостину гучними дзвінкоголосими піснями, смачними наїдками та щирими посмішками.

Фото 2. Ярморок width=
Веселі ігри, конкурси та забави

Кожне відділення представило виставку своїх виробів, які були виготовлені учнями на уроках під пильним та чітким керівництвом досвідчених викладачів й майстрів. Чого тут тільки не було! Від різнокольорових буклетів, календариків та вітальних листівок, виготовлених на відділенні комп’ютерних технологій до хвірток та садових приладів з будівельного відділення.

Фото 3. Ярморок width=
Виставка відділення комп’ютерних технологій

Фото 4. Ярморок

Фото 5. Ярморок width=
Вироби та прилади відділення будівельників

А радісні та завжди усміхнені дівчата провели показ сучасного одягу, що був пошитий в найкраще обладнаних майстернях ВПУ.

Фото 6. Ярморок width=
Під час показу сучасного одягу

Вишивки, квіти, старовинні глечики, овочі, фрукти, зелень, смачні страви, пахощі від яких розповсюджувалися по всій площі, – все це і багато чого іншого стало окрасою куреню Роменського ВПУ.

Фото 7. Ярморок width=
Дари осені прикрашали святкову ярмарку

Фото 8. Ярморок width=
Гарний настрій - у колі дружнього учнівського та педагогічного колективу

Завітали на гостину і поважні гості: голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмирь та його заступники, депутат Сумської обласної ради, радник губернатора Сумщини, генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів» Олександр Саєнко, Роменський міський голова Микола Калашник та керівники й представники управлінь, відділів виконавчого комітету Роменської міської ради, яких зустріли з щирими обіймами, грамотами та пам’ятними подарунками.

Фото 9. Ярморок
Очільники області та міста у гостях у Роменського ВПУ

Фото 10. Ярморок
Приємна мить нагород та подарунків

Тільки позитивні емоції та бадьорий заряд енергії ще на довгий час приніс відпочинок у колі дружньої училищної сім’ї. Тож, сподіваємося, що лише такі приємні та цікаві зустрічі й заходи будуть наповнювати наше життя.