Подати заяву для вступу

«Формування культури спілкування учнів у сім’ї»

18.10.2017 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 відбулося методичне об`єднання практичних психологів навчальних закладів міста на тему: «Формування культури спілкування учнів у сім`ї».

Психологічна служба ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в особі соціального педагога Прокопенко Т. І. та практичного психолога Радчук Н. А. також взяли активну участь у методичному об’єднанні.

Фото 1. 24.10.2017
На фото: під час методичного засідання практичних психологів навчальних закладів міста

Метою засідання було підвищення рівня компетентності спеціалістів психологічної служби з даного питання; формування навичок конструктивного урегулювання конфліктів; формування вмінь відпрацювання технік виходу з конфліктних ситуацій.

Під час інтерактивної роботи учасники методичного об`єднання ознайомилися з різними методами та технологіями корекції порушень труднощів у спілкуванні підлітків та молоді.

Фото 2. 24.10.2017
На фото: присутні ознайомилися з різними методами та технологіями корекції порушень труднощів у спілкуванні підлітків

Практичний психолог ЗОШ № 7 Завгородня Оксана провела майстер-клас «Застосування фігурок у корекційній, консультаційній роботі з дітьми». Спеціалісти психологічної служби Радчук Н.А., Садовська І.В., Мазур В.С., Гарцарік К.В., Триус В.М., Самілик Т.В. поділилися досвідом роботи з використання різних методів та технологій у роботі з учнями, педагогами, батьками. Це методика «Коло «дитячо-батьківських» взаємин», методика «Спільний малюнок», вправа «Вчимося бачити позитивні наміри дитини», вправа «Якісна похвала», використання асоціативних карток «Я і всі, всі, всі…», «12 архитипів», «Монстрики почуттів», набір карток «Креатив».

Фото 3. 24.10.2017
Фото 4. 24.10.2017
На фото: у ході майстер-класу "Застосування фігурок у корекційній, консультаційній роботі з дітьми"
Фото 5. 24.10.2017
На фото: спеціалісти психологічної служби ділилися своїм досвідом у темі "Формування культури спілкування учнів у сім’ї"

За результатами роботи були розроблені рекомендації для батьків, педагогів, дітей.

Спеціалісти психологічної служби відзначили значущість та практичну користь отриманих під час роботи матеріалів для використання в своїй діяльності.