Подати заяву для вступу

«Станція призначення - життя». Заходи до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

До проведення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені відповідні заходи: розповсюдження серед учнівської молоді буклетів та пам’яток про інформацію, як не стати жертвою торгівців людьми та куди звертатися за допомогою, тематичні виховні години та бесіди з учнями з переглядом відеофільмів.

Соціальним педагогом Прокопенко Т.І. для учнів, що мешкають в гуртожитку, була проведена година спілкування «Люди - не товар». Під час заходу підлітки висловлювали свої думки про поширення проблеми торгівлі людьми серед молодих українців, бо ця проблема одна з найбільш глобальних та серйозних проблем людства. Водночас мільйони людей по всьому світі не усвідомлюють масштабів небезпеки та продовжують жити в полоні стереотипів і міфів. Як наслідок – тисячі з нас потрапляють в тенета сучасних работорговців. Під час години спілкування були розглянуті декілька найбільш поширених міфів про торгівлю людьми. Учні погодились, що одна з найжахливіших проблем XXI сторіччя – торгівля людьми, не лише має загрозливі масштаби та майже всесвітній розмах, а й успішно уживається в людській уяві з десятками міфів. Підлітки переглянули соціальні ролики «Вся правда про торгівлю людьми» та фільм «Станція призначення - життя».

Фото 6. 22.10.2017
На фото: соціальний педагог училища Прокопенко Т. І. під час години спілкування з мешканцями гуртожитку
Фото 3. 22.10.2017
На фото: у ході години спілкування "Люди - не товар" учні переглянули соціальні ролики та фільм

Підсумовуючи зустріч з учнями, соціальний педагог Прокопенко Т.І. побажала підліткам озирнутися довкола та побачити безліч успішних молодих людей, які самостійно побудували в Україні сімейний добробут, кар’єру, досягли успіхів у навчанні та роботі. Можливо, не все у нас так погано, можливо, варто піти іншим шляхом, бо вибір залишається завжди за нами. Головне, бути пильними та вільними. Наприкінці всі учні отримали пам’ятки та буклети з корисною інформацією про торгівлю людьми в Україні.

Фото 2. 22.10.2017
Фото 4. 22.10.2017
На фото: підлітки усвідомили масштаби найжахливішої проблеми XXI сторіччя - торгівля людьми
Фото 5. 22.10.2017
Фото 1. 22.10.2017
На фото: учні отримали цікаві пам`ятки та буклети