Подати заяву для вступу

Нові зустрічі – новий досвід

12 вересня на базі ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» пройшов семінар-практикум викладачів предмета «Технології» на тему: «Впровадження у навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій як засобу підвищення якості природничо-математичної та професійної підготовки кваліфікованих робітників». Участь у семінарі взяло 27 педагогічних працівників з професійно-технічних навчальних закладів усієї Сумської області.

Фото 1.Семінар width=

Під час реєстрації учасників.

Відкрила семінар-практикум методист вищої категорії НМЦ ПТО у Сумській області Близнюкова Р. М., яка привітала усіх учасників з гарною можливістю поглибити свої знання та обмінятися досвідом й методичними знахідками для використання їх в подальшій своїй професійній діяльності.

Фото 2.Семінар width=

Вітальне слово від представників обласного управління.

Презентував «Роменське ВПУ», звернувши увагу колег на основні досягнення навчального закладу за останні кілька років, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран П. І.

Фото 3.Семінар width=

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран П. І. під час презентації навчального закладу.

Із доповіддю на тему «Реалізація особистісно-зорієнтованої парадигми навчання засобами впровадження навчального предмета «Технології» виступила старший викладач кафедри теорії та методики виховання Сумського ОІППО Крот Г. В. Своїм досвідом використання інформаційних технологій при викладанні предмета «Технології» поділився учитель трудового навчання та інформатики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 Чечіль Ю. М.

Фото 4.Семінар width=

Старший викладач кафедри теорії та методики виховання Сумського ОІППО Крот Г. В. виступила з доповіддю.

Майстер-клас «Робота з програмою Home Desing 3D для створення проектів будівель» провів для учасників семінару викладач-методист, викладач предмету «Технології» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Білан А. С., так що всі присутні мали змогу хоч на годинку відчути себе архітекторами, які проектують будинок своєї мрії.

Фото 5.Семінар width=

Викладач-методист, викладач предмету «Технології» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Білан А. С. під час майстер-класу.

Фото 6.Семінар width=

Учасники зібрання створюють проект будівлі.

Досвідом роботи при викладанні предмета «Технології» також поділилися: викладач ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту» Берко В. О., провівши майстер-клас на тему «Методика викладання предмета «Технології» через проектно-технологічну діяльність з використанням програми bCad»; викладач ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» Сухоставець О. М., звернувши увагу учасників семінару на питання методичного забезпечення та методику проведення уроків з предмета «Технології»; викладач ДПТНЗ «Сумський професійний хіміко-технологічний ліцей» Пероганич О. М., акцентувавши свій виступ на питанні навчально-методичного супроводу викладання предмета «Технології».

Фото 7.Семінар width=

Учасники семінару діляться власним досвідом.

Фото 8.Семінар width=

Розумні ідеї приходять навіть за чашечкою кави.

Підсумки семінару-практикуму були підбиті за «круглим столом», у ході якого учасники семінару проаналізували проблеми, з якими вони зустрічаються у своїй професійній діяльності, обмінялися напрацюваннями та окреслили пріоритети подальшого розвитку й впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес.

Сподіваємося, що ця дружня, цікава, захоплююча зустріч, насичена новими педагогічними ідеями, буде не останньою.

Фото 9.Семінар width=

Фото на згадку про приємні миті спілкування з колегами.