Подати заяву для вступу

Пошановувачі Шевченкового Слова

10 жовтня у Роменському ВПУ стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка. Творчий конкурс, до якого долучаються шанувальники Великого Кобзаря, сприяє ще ширшій популяризації невмирущого Тарасового Слова, піднесенню престижу української мови та літератури, вихованню в молоді гордості за свій народ та свою країну. А ще участь у змаганні дає можливість талановитим учням заявити про свій хист до літературної творчості на високому рівні.

Відкриття конкурсу відбулося на урочистій лінійці. З напутнім словом до учнів звернувся директор училища Павло Помаран, побажав учням творчого натхнення та перемог, а педагогам терпіння, радості та задоволення від успіхів конкурсантів.

Фото 5. 15.10.2017
На фото: до учнів звернувся директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран

Проведення мовно-літературних конкурсів має свої особливості. Саме на них детально зупинилась викладач української мови Світлана Яцменко.

Фото 6. 15.10.2017
На фото: про проведення конкурсу детально розповіла викладач української мови та літератури Світлана Яцменко

Зауважимо, що Роменщина добре знана своїми літературними традиціями, тут засяяли таланти багатьох відомих митців, відвідував наш край і Тарас Григорович Шевченко. Училищна родина теж пишається здобутками Всеукраїнського рівня конкурсу, де Некроєнко Анна здобула перемогу і стала Президентським стипендіатом.

Фото 3. 15.10.2017
На фото: юні пошановувачі Шевченкового слова
Фото 2. 15.10.2017
На фото: виразне читання творів Т. Г. Шевченка
Фото 4. 15.10.2017
На фото: Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, викладач української мови та літератури Роменського ВПУ Світлана Яцменко та учениця училища Анна Некроєнко, яка у 2015 році здобула перемогу у четвертому етапі конкурсу ім. Т.Г. Шевченка та виборола право отримувати стипендію Президента України

Відтак, немає сумнівів що мовно-літературне змагання талановитої молоді Роменського ВПУ пройде в справжній творчій атмосфері й запалить нові яскраві зірки переможців.