Подати заяву для вступу

Порушників правил внутрішнього розпорядку – до відповідальності

Питання життєдіяльності навчального закладу розглядали у ході загальноучилищної лінійки 10 жовтня 2017 року.

Фото 1. 13.10.2017
Фото 2. 13.10.2017
На фото: під час загальноучилищної лінійки

Директор Роменського ВПУ Павло Помаран акцентував свою увагу на питанні дотримання правил внутрішнього розпорядку навчального закладу та заборону куріння на території училища й прилеглій до нього, та в інших громадських місцях. Порушники будуть сплачувати відповідний штраф та займуть почесне місце на «Дошці ганьби», яка буде складатися з їх фотографій.

Фото 3. 13.10.2017
На фото: до учнівського колективу звернувся директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Гулак звернула увагу учнів та їх класних керівників на відвідування уроків. Ірина Василівна наголосила, що з учнями груп буде проведена відповідна робота та відзначила, що саме від відвідування навчального закладу буде залежати успішність учнів.

Фото 4. 13.10.2017
На фото: на питанні відвідування Роменського ВПУ зупинилася у своєму виступі заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Гулак

Викладач української мови та літератури Світлана Яцменко поінформувала про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, й закликала митців українського слова показати свої знання, взявши активну участь у конкурсах.

Фото 5. 13.10.2017
На фото: закликала взяти участь у мовно-літературних конкурсах викладач української мови та літератури Світлана Яцменко