Подати заяву для вступу

Свято першого дзвоника

Дзвени нам, дзвоник, і весело співай,

На всі Ромни і радісно, і дзвінко

І до навчання всіх скликай

У добрий час, моя училищна родино!

Ось і настав той довгоочікуваний день, коли подвір’я Роменського вищого професійного училища в черговий раз гостинно запросило до великої дружньої родини нових учнів – ще таких сором’язливих, але вже окрилених новими ідеями, очікуваннями, надіями – першокурсників.

Фото 1.Лінійка width=

Наші першокурсники!

Лунає гімн, піднімається прапор України - за багаторічною традицією так розпочалося святкування Дня знань в училищі. 3 вересня на «Свято першого дзвоника» з оплесками та радістю в душі на урочисту лінійку запросили першокурсників, для яких цей день став новим етапом у їхньому професійному житті, етапом нових знань, умінь, навичок та труднощів. Не менш важливим був День знань і для майстрів та викладачів, учнів ІІ – ІV курсів, адже перший навчальний день для багатьох - це радість спілкування і навчання, передчуття чогось нового і невідомого.

Фото 11.Лінійка width=

Лунає перший дзвоник!

Фото 2.Лінійка width=

Група ПП-1. Майбутні продавці продовольчих та непродовольчих товарів і класний керівник Яцменко Світлана Миколаївна .

Зі святом педагогічний та учнівський колективи привітав директор ДПТНЗ «Роменського вищого професійного училища» Павло Помаран, який побажав учням цікавого, плідного навчання та підкреслив важливість відповідального ставлення до набуття професії як першого кроку в самостійному дорослому житті.

Фото 3.Лінійка width=

Павло Іванович звернув увагу на великі можливості, яких може досягнути відповідальна, старанна людина у своїй професійній діяльності, тим паче училище дає всі перспективи для розвитку, творчої й професійної реалізації її вихованців. А також подякував викладачам і співробітникам за щоденну наполегливу працю, добре слово і мудру пораду, якими вони діляться зі своїми підопічними.

Слова вітання прозвучали і від гостей: очільника міста Ромни Миколи Калашника та депутата Сумської обласної ради, радника губернатора Сумщини, генерального директора ТОВ «Роменський завод продтоварів» Олександра Саєнка.

Фото 4.Лінійка width=

На фото: Директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Помаран Павло Іванович, очільник міста Ромни Калашник Микола Кирилович та депутата Сумської обласної ради, радник губернатора Сумщини, генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів» Саєнко Олександр Іванович.

Традиційно, кращі з кращих отримали грамоти та відзнаки.

Фото 5.Лінійка width=

На фото: Депутат Сумської обласної ради, радник губернатора Сумщини, генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів» Саєнко Олександр Іванович під час вручення грамоти завідуючій відділення "Комп’ютерні технології" Подоляці Оксані Валентинівній.

Фото 6.Лінійка width=

На фото: очільник міста Ромни Калашник Микола Кирилович під час вручення грамот кращим учням.

Особливі слова вдячності в цей святковий день прозвучали і на адресу наставників - ветеранів праці та Великої Вітчизняної війни, які поділилися своїми враженнями та емоціями.

Фото 7.Лінійка width=

Ветерани праці.

З Божим словом до учнів, педагогів, батьків та гостей звернувся священник-настоятель Соборно-Василівської церкви, благочинний церков Роменського району, митрофорний протоієрей, отець Миколай, який благословив учнівський та педагогічний колективи на успішний 2012-2013 навчальний рік.

Фото 8.Лінійка width=

Численні квіти, слова вітання та мудрі настанови першокурсникам, привітні усмішки та гучні оплески – все це сповіщало про початок нового навчального року. Як побажання яскравого та насиченого учнівського життя всім дівчатам та хлопцям країни до мирного блакитного неба злетіли різнокольорові кульки. А перший вересневий дзвінок покликав вихованців навчального закладу в світлі, оснащені аудиторії училища на перший урок, що став початком цікавого і захоплюючого учнівського життя.

Фото 9.Лінійка width=

Група кравців закрійників і класний керівник Гречаник Марія Іванівна.

Фото 10.Лінійка width=

Фото на згадку: група КК-1, кухарі, кондитери, директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Помаран Павло Іванович, очільник міста Ромни Калашник Микола Кирилович та класний керівник Ільїна Тетяна Миколаївна.