Подати заяву для вступу

На лінійці – слова вдячності та нагороди

Чергова загальноучилищна лінійка відбулася 3 жовтня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Вкотре, працівники та учні училища отримували щирі слова вдячності та подяки за свою активну діяльність.

Фото 1. 03.10.2017
Фото 2. 03.10.2017
На фото: під час лінійки

Про обрання учня Роменського ВПУ Руслана Овчаренка Президентом обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини оголосив директор училища Павло Помаран, який побажав юнакові успіхів у всіх починаннях та реалізації задуманих планів.

Фото 3. 03.10.2017
На фото: директор училища повідомив чудову новину про обрання Президентом ОРЛУС ПТНЗ Сумщини учня Роменського ВПУ Овчаренка Руслана

Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Рукавичка привітала зі святом Дня працівника освіти педагогічних працівників, побажавши їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя та невичерпних творчих сил. За досягнуті успіхи у справі навчання та виховання кваліфікованих робітників, активну участь у підготовці матеріально-технічної бази до навчального року та з нагоди Дня працівника освіти грамотою були відзначені майстри виробничого навчання: Божко Катерина Іванівна та Богомол Сергій Олександрович. Подяку за підготовку переможців загальноучилищних змагань у 2016-2017 навчальному році та з нагоди Дня працівника освіти вручили викладачу фізичного виховання Савченку Віктору Олексійовичу.

Фото 4. 03.10.2017
На фото: заступник директора привітала зі святом Дня працівника освіти педагогічних працівників, які в силу різних причин не були присутніми на урочистостях з нагоди свята
Фото 5. 03.10.2017
На фото: вітання отримала майстер виробничого навчання Божко Катерина Іванівна
Фото 6. 03.10.2017
На фото: слова вдячності майстру виробничого навчання Богомолу Сергію Олександровичу
Фото 7. 03.10.2017
На фото: щирі поздоровлення на адресу викладача фізичного виховання Савченка Віктора Олексійовича

Практичний психолог навчального закладу Надія Радчук оголосила про проведення батьківських зборів учнів І курсів, які пройдуть 4 жовтня в актовій залі училища.

Фото 8. 03.10.2017
На фото: оголошення про батьківські збори зачитала практичний психолог навчального закладу