Подати заяву для вступу

Овчаренко Руслана, учня Роменського ВПУ, обрано Президентом ОРЛУС ПТНЗ Сумщини

Вітаємо з обранням Президента обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини – учня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Овчаренка Руслана, який нині є заступником Президента учнівської ради Роменського ВПУ.

Руслана, який навчався на другому курсі за професією «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник», у 2016 році було обрано заступником Президента учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Зараз учень навчається на 4 курсі за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель та споруд». За характером – щирий та відвертий. Руслан активний учасник художньої самодіяльності, має гарні вокальні дані, постійний ведучий виховних заходів. У 2016-2017 навчальному році Роменське ВПУ отримало гран-прі в обласному фестивалі художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти», де Овчаренко Руслан зайняв І місце у номінації «Декламатор». В обласному конкурсі «Учень року-2017» юнак здобув перемогу в номінації «Творча особистість». У Всеукраїнському конкурсі «Червона рута» неодноразово ставав лауреатом.

Протягом всього навчання в училищі Овчаренко Руслан активно працює в центрах учнівського самоврядування училища. Розробляє цікаві заходи в центрі молодіжного дозвілля. Постійно допомагає збирати волонтерську допомогу в АТО, неодноразово в шефському центрі проводив роботу по наданню допомоги дітям-інвалідам, пенсіонерам, воїнам АТО. Активно бере участь в організації та проведені різноманітних загальноучилищних заходів та акцій.

Невід’ємною складовою структури учнівського самоврядування є рада гуртожитку. Овчаренко Руслан є головою ради гуртожитку, користується авторитетом серед мешканців гуртожитку.

Бажаємо новому Президенту обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини невичерпної енергії, незмінних успіхів у всіх починаннях та задоволення від результатів своєї праці.

Фото 1. 02.10.2017
На фото: учень ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Овчаренко Руслан