Подати заяву для вступу

Стажування за кордоном - ще один крок до підвищення професійної майстерності учнів

Влітку 2017 року учні училища проходили стажування у готелях Словацької республіки за професіями «Кухар, кондитер». З Академією професійної освіти «Меркур» укладений договір про здійснення та проведення професійного навчання і стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини.

Учні проходили стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини («Гламур», «Меркур», «Кам’яний двір»). Стажисти виконували індивідуальну програму стажування за здобутою професією (кваліфікацією) та переліком робіт. Учні забезпечувались безкоштовними місцями для проживання та триразовим харчуванням. У вільний час відвідували історичні місця Словаччини, знайомились з національними традиціями, культурою європейського народу.

Фото 5. 27.09.2017
Фото 6. 27.09.2017
На фото: ось у таких комфортабельних номерах жили стажисти

За період стажування учні отримали сертифікати Академії професійної освіти «Меркур», які підтверджують виконання індивідуальної програми стажування.

Учні діляться спогадами про стажуванням на базах відомих Словацьких курортів.

Стрижевська Олександра (група КК-4)

Ще з дитинства я мріяла стати кухарем, тож без вагань вступила на навчання до Роменського ВПУ. Навчаючись, я оволодівала азами своєї професії, брала участь у конкурсах, підвищувала свою кваліфікацію на виробництві під час проходження виробничої практики. Тож коли нам запропонували поїхати на стажування за кордон до Словаччини, я відразу погодилася. Адже для мене ця поїздка - це цікаві знайомства, отримання нових знань, умінь, можливість покращити свої професійні навички.

Професійне стажування проходила в готелі «Гламур» на березі відомого озера Земплінська Ширава або як його ще називають Словацьке море. Зустріли нас дуже привітно. Власники готелю ставилися до нас як до своїх дітей, піклувалися, завжди цікавилися як справи, допомагали. Багато навчилися ми у своїх наставників. Нам розповіли про обов’язки професійного стажування, вказали на певні особливості їх виконання. Ми працювали з повним ентузіазмом та неабияким бажанням.

Фото 1. 27.09.2017
На фото: радо і привітно нас зустріли господарі готелю
Фото 8. 27.09.2017
Фото 9. 27.09.2017
Фото 10. 27.09.2017
На фото: на робочому місці під час обслуговування

У вільний від стажування час я та інші практиканти відпочивали. Ми купалися в місцевих озерах, їздили на екскурсії, відвідували пам’ятні місця, насолоджувалися мальовничою природою, яка вразила нас чистотою повітря, гірськими небосхилами, печерами, дивовижними лісами, величними замками, прозорими озерами.

Фото 20. 27.09.2017
Фото 21. 27.09.2017
На фото: не лише працювали, але й відпочивали

Словакія – це просто незабутнє враження у моєму житті.

Клименко Ірина (група КК-4)

Мої враження при стажування за кордоном – це загадка, тому що їхня кухня відрізняється від нашої смаковими вподобаннями. Вже з часом я навчилася під керівництвом фахівців готувати їх страви.

Словаччина – це така ж сама маленька країна, як і Україна. Вона схожа традиціями, деякими стравами. Там живуть такі ж привітні, добрі люди, як і в Україні.

Фото 2. 27.09.2017
На фото: нові знання передали наставники, добрі і привітні люди

Стажування дало мені багато нових позитивних вражень, удосконалення професійних навичок з виконання певних процесів за професією. Одночасно займалася і вивчала словацьку мову.

Фото 16. 27.09.2017
Фото 17. 27.09.2017
Фото 18. 27.09.2017
На фото: удосконалення професійних навичок з виконання певних процесів

Мої враження неперевершені, задоволена, що пройшла курс стажування в Словацькій Республіці у готелі «Меркурі».

Фото 22. 27.09.2017
Фото 24. 27.09.2017
На фото: надзвичайні враження від перебування в країні

Мусієнко Людмила (група КК-4)

Стажування за кордоном я проходила у готелі «Гламур». Нас зустріли гостинно, дали час для адаптації до їх середовища, умов праці. Перший робочий день почався зі знайомства з талановитими кухарями Еріком, Стефаном, Яником. Найкращою подругою, порадником, наставницею для мене стала Мілка, в перекладі на нашу мову – Людмила Василівна (так як і мене). За те, що вона передавала свої знання та вміння - я їй дуже вдячна.

Фото 12. 27.09.2017
Фото 11. 27.09.2017
Фото 13. 27.09.2017
На фото: зразки оформлення столів

Особлива подяка колективу училища за можливість проходження стажування за кордоном, де я познайомилася з кваліфікованими фахівцями своєї справи, вивчала обладнання, їх страви, вподобання.

Перед виїздом до України нам влаштували зустріч за круглим столом з колективом, де ми працювали, який за цей нетривалий час став для нас родиною. За можливості я обов’язково хочу поїхати ще раз, щоб удосконалювати свої професійні навички, вивчати кухню інших народів, упроваджувати в подальшому свій досвід для тих учнів, які не змогли побувати у Словаччині.

Фото 4. 27.09.2017
На фото: прощання було дуже важким, адже за короткий час перебування в Словаччині, всі вже звикли один до одного
Фото 23. 27.09.2017
На фото: часу вистачало і на екскурсії

Федоренко Марина(група К-2)

Побувавши на стажуванні у Словаччині я впевнилася у правильності рішення поїхати в іншу, зовсім незнайому країну. Перш за все тому, що отримала багато вражень, стала більш сміливішою. Під час екскурсій містами Словаччини я ознайомилась з гарними краєвидами, архітектурою, місцевими традиціями та колоритом.

Під час стажування стали у нагодізнання та навички, отримані в навчальному закладі. В ресторані готелю «Гламур» я дізналась дуже багато нового і корисного.Це і знайомство з новими цікавими людьми, з їх життям, побутом, мовою. За два місяці стажування янамагалася вивчити мову і вже розуміланаставників із Словаччини.

Фото 3. 27.09.2017
На фото: зі своїми наставниками
Фото 7. 27.09.2017
Фото 14. 27.09.2017
Фото 15. 27.09.2017
Фото 19. 27.09.2017
На фото: нові вміння знадобляться в Україні

Стажування в Словаччині допомогло мені багато зрозуміти тонкощі їхньої кухні: як готуються національні страви з м’яса, риби, овочів, різноманітні соуси. Мені відкрилися секрети приготування страв з рису, технології томатних супів, різних десертних страв.

Обслуговуючи різні святкові заходи, я вдосконалила навички сервірування національних весільних столів, які значно відрізняються від традиційних українських.Набуті знання та практичні навички знадобляться мені в роботі на підприємствах ресторанного господарства України.

Я задоволена стажуванням у європейській країні та сподіваюсь, що я ще відвідаю Словаччину.