Подати заяву для вступу

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

Шановні колеги-освітяни!

Шановний педагогічний колектив та ветерани праці ДПТНЗ «Роменське ВПУ»!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом – Днем працівника освіти!

Бути вчителем та вихователем – це не просто, адже ми – педагогічні працівники професійно-технічної освіти, не лише надаємо нашим учням знання й навички, допомагаємо оволодіти вибраною професією, ми також вчимо їх бути людьми – чесними, патріотичними, громадсько активними особистостями.

Завдяки наполегливій щоденній праці багатьох педагогічних працівників нашого навчального закладу більшість випускників стали висококваліфікованими робітниками з гідною заробітною платою, вони знайшли свій шлях в житті, визначилися з пріоритетами та стали справжніми громадянами своєї країни.

Я пишаюся тим, що колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» знають далеко за межами Сумської області. Адже, педагогічні працівники училища – це активні, енергійні, творчі, креативні, цілеспрямовані, вимогливі до себе й до учнів, нестандартно мислячі педагоги, які не стоять на місці, постійно розвиваються, змінюють себе, займаються самоосвітою.

Особливі слова вдячності ветеранам праці, які завжди підтримують, передають свої знання та досвід молодим педагогам. Ви є взірцем у всьому!

Напередодні свята сердечно бажаю Вам мирного неба, щастя, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, матеріального достатку, невичерпних творчих сил та здійснення мрій!

Нехай цей рік принесе всім нам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ.

З повагою, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран
Фото 01. 28.09.2016