Подати заяву для вступу

Привітання Помарана Павла Івановича директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з початком нового навчального року

Шановні викладачі, учні, співробітники!

Сердечно вітаю всіх із початком нового навчального року!

Попереду нас чекає напружений, але цікавий 2012-1013 навчальний рік, сповнений прагнення реалізувати власні можливості, надії та сподівання. Знову за навчальними партами й лавами у буденній праці творитиметься майбутнє нашої країни і цілого світу. З повагою звертаюся до учнів - нехай юнацький запал і ентузіазм, упевненість у своїх силах будуть надійною запорукою правильно обраного вами професійного шляху, що стане фундаментом подальших професійних буднів та нових звершень. Упевнений, що в цьому навчальному році набутий досвід вихованців нашого закладу примножить наші успіхи. Тож, бажаю учням міцного здоров’я, відмінних успіхів у навчанні та праці, реалізації найсміливіших планів та здійснення найзаповітніших мрій.

Висловлюю щиру подяку викладачам і співробітникам за самовіддану, щоденну наполегливу працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння, за те, що ви з повагою та теплом ділитеся своїми знаннями з нашими учнями, віддаєте частку своє душі, навчаючи молодь людяності і відповідальності, відкритості й чесності. Дякую за вміння завжди знайти добре слово і мудру пораду, донести до кожного вічні ідеали добра й справедливості.

Зичу всім учням, педагогам, батькам здоров’я, здійснення мрій і сподівань, упевненості у прийдешньому дні. Бажаю усім невичерпного джерела творчої енергії, прекрасних життєвих перспектив та віри у щасливе майбутнє.

З повагою, Помаран Павло Іванович, директор ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»