Подати заяву для вступу

«В житті багато перешкод»

Виховна година як форма виховної роботи в навчальному закладі

З початком нового 2017-2018 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розпочали проводити виховні години, що є однією з найпоширеніших форм організації виховної роботи в навчальному закладі.

Така форма роботи вчителя сприяє формуванню дружних взаємовідносин у колективі, прищеплює учням навики планування спільної роботи, виховує позитивні риси характеру, сприяє розвитку мовлення та умінню спілкуватися, висловлювати свою думку, розвивати інтерес до активізації пізнавальної діяльності, формувати організаторські уміння і навички тощо.

Тож виховні години в Роменському ВПУ вже давно стали традиційними і проводяться щотижня. Згідно графіку після уроків класні керівники зі своїми учнями спілкуються, планують позаурочний час, розглядають поведінку своїх одногрупників, актуальні теми навчання та виховання.

11 вересня 2017 року виховна година на тему «В житті багато перешкод», присвячена Всесвітньому дню запобігання самогубствам, пройшла в групі ПП-1 (продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів). Провела її класний керівник Радчук Надія Анатоліївна. У ході виховної години учні разом з класним керівником поговорили про значення і цінність життя людини; спробували визначити причини суїцидів, їх мотиви і наслідки; під час невеличкого тренінгу вчилися бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх; переглянули актуальні відеоролики.

Фото 1. 12.09.2017
Фото 2. 12.09.2017
На фото: під час виховної години з учнями групи ПП-1