Подати заяву для вступу

Новий навчальний рік розпочався педагогічною радою

Традиційно новий навчальний рік у Роменському ВПУ розпочинається педагогічною радою. Працівники діляться з колегами новими задумами та ідеями, окреслюють завдання на навчальний рік.

31 серпня педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вкотре зібралися на педагогічну раду, в ході якої обговорили питання функціонування закладу та готовності до нового навчального року.

Фото 1. 01.09.2017
Фото 2. 01.09.2017
Фото 3. 01.09.2017
На фото: під час педагогічної ради

Директор училища Павло Помаран привітав присутніх з початком нового навчального 2017-2018 року, побажавши колегам плідної праці, підкорення нових вершин, реалізації задуманих планів та мрій.

Фото 4. 01.09.2017
На фото: до колег звернувся директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Іванович Помаран

Згідно порядку денного, у ході педагогічної ради було розглянуто такі питання: підведення підсумків роботи педагогічного колективу в минулому році, річний план роботи Роменського ВПУ на 2017-2018 навчальний рік.

Директор училища Павло Помаран звернув увагу присутніх на питання покращення навчально-матеріальної бази, що звичайно вплине на якість навчання. Цьогоріч було здійснено ремонти та закуплено обладнання для багатьох майстерень і лабораторій навчального закладу. Значним досягненням стало відкриття навчально-практичного центру із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Рукавичка зупинилася в своїй доповіді на питанні річного плану роботи на 2017-2018 навчальний рік та акцентувала увагу педпрацівників на зміні методичної проблеми, над якою буде працювати колектив в наступні кілька років.

Фото 5. 01.09.2017
На фото: у ході виступу заступника директора з навчально-методичної роботи Тетяни Яківни Рукавички

Подяку за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя було вручено майстру виробничого навчання Цису Сергію Володимировичу.

Фото 6. 01.09.2017
На фото: щирі вітання на адресу майстра виробничого навчання Циса Сергія Володимировича