Подати заяву для вступу

ПОДОРОЖ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОГО ЗАПОВІДНИКА «КАЧАНІВКА»

Успішно, з відчутною віддачею працює той, хто вміє змістовно організувати свій відпочинок та вільний час. А навколо нас такий різноманітний світ. Тож колектив Роменського ВПУ вирішив кожного місяця свій вільний час присвятити пізнанню тих дивовижних місць, які є поруч з нами. Так, у червні цього року колектив відвідав славне козацьке місто Батурин. А минулого тижня ми побували в національному історико-краєзнавчому заповіднику «Качанівка».

Фото 1. Качановка width=

Дивовижна історія цієї місцевості, гідні великої уваги життя та вчинки кращих представників минулих поколінь. Політичний слід залишили вони на землі, даючи цим великий приклад нині живущим.

Фото 1. Качановка width=

На фото: Палац Тарновських.

Крім того, що ми усім серцем і душею доторкнулись до національної історії та старовини, ми ще гарно відпочили на березі мальовничого ставка поблизу національного парку.

Фото 1. Качановка width=

Відпочинок із шашликами на березі качанівського ставка.

Фото 1. Качановка width=

Відпочинок тому називається культурним, що після себе залишаєш природу в чистоті і порядку. Треба і самим це робити, а молоде покоління привчати до цього. Залишати місця відпочинку після себе чистим та прибраним є однією із традицій нашого колективу.

Фото 1. Качановка width=

Директор Роменського ВПУ Помаран П.І.та майстер виробничого навчання Омельченко В.П. з онуком Владиславом під час прибирання сміття.

Фото 1. Качановка width=

А ще в наших планах найближчим часом відвідати сорочинський ярмарок – ще одну з перлин нашої національної культури.