Подати заяву для вступу

Учні Роменського ВПУ проходять професійне стажування на курортах Словаччини

Закінчився навчальний рік, насичений новими знаннями. У літній період учні, які бажають підвищити свій професійний рівень, мають можливість проходити професійне стажування.

Приємно, що віднедавна учні навчального закладу мають змогу проходити стажування та виробничу практику в країнах Європи.

Дружньо, щиро та чудовою мальовничою природою зустріли стажерів в Словаччині. 8 учнів Роменського ВПУ з початком липня під час канікул будуть закріплювати свої теоретичні знання, удосконалювати практичні навички та вчитися самостійно застосовувати ці знання у робочій ситуації на практиці в готелі «Гламур», що знаходиться на березі відомого озера Земплінська Ширава, або як його ще називають Словацьке море, що в селищі Михайлівці та готелі «Кам’яний двір» - славнозвісний курорт з термальними водами Вишне Ружбахи, що в селищі Кошице в Словаччині.

Шестеро дівчат, які навчаються за професією «кухар, кондитер», а це: Бангура Анна (група К-1), Федоренко Марина (група К-1), Клименко Ірина (група КК-3), Мусієнко Людмила (група КК-3), Стрижевська Олександра (група КК-3) та Яцишена Поліна (група КК-3), гостинно запросили на посади кухарів та офіціантів до готелю «Гламур». А двоє учнів, які навчаються за професією «продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» та «кухар, кондитер», а це: Сайко Родіон (група ПП-3) та Матенчук Ілона (група ВХП-5), нині знаходяться в готелі «Кам’яний двір», опановуючи посаду офіціант-бармен та кухар.

Фото 1. 06.07.2017
На фото: Сайко Родіон проходить стажування на посаді офіціант-бармен
Фото 2. 06.07.2017
На фото: учениці Роменського ВПУ, які проходять стажування в готелі «Гламур»

Як відзначають учні Роменського ВПУ, зустріли їх за кордоном дуже гостинно, привітно. Стажери проживають в кімнатах по 3 особи, забезпечені 3-хразовим харчуванням та всіма необхідними умовами для проживання. У вільний від стажування час учні відпочивають, знайомляться з визначними та мальовничими місцями курортів Словаччини. Єдине, за чим сумує молодь, це дім, близькі та друзі, які залишилися в Україні.

Фото 3. 06.07.2017
Фото 4. 06.07.2017
На фото: у вільний від стажування час учні Роменського ВПУ відпочивають