Подати заяву для вступу

Подяка за волонтерську роботу

9 червня до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали гості – представники Сумської обласної громадської організації «Центр соціально-гуманітарного розвитку «Рідний край».

Фото 1. 12.06.2017
На фото: із міста Суми до училища приїхали представники Сумської обласної громадської організації «Центр соціально-гуманітарного розвитку «Рідний край»

Саме ця громадська організація вже кілька років поспіль займається волонтерською роботою та допомагає бійцям, які нині знаходяться в зоні АТО на сході країни. Співпрацює з даною громадською організацією і Роменське ВПУ, яке лише протягом 2016-2017 навчального року передало бійцям на передову дві маскувальні сітки, що були сплетені силами учнівського та педагогічного колективів училища. Крім того, постійно від навчального закладу передаються військовим посилки з їжею та різноманітними речами.

Подяку учнівському та педагогічному колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за співпрацю та матеріальне забезпечення захисників України, вручили представники Сумської обласної громадської організації «Центр соціально-гуманітарного розвитку «Рідний край» та висловили сподівання на подальшу взаємодопомогу й співробітництво.

Фото 2. 12.06.2017
На фото: подяку за співпрацю вручили колективу ДПТНЗ "Роменське ВПУ" на чолі з директором Помараном Павлом Івановичем
Фото 3. 12.06.2017
На фото: подяка від Сумської обласної громадської організації «Центр соціально-гуманітарного розвитку «Рідний край» (голова - Шейко В. К.)