Подати заяву для вступу

Молодь – це наше майбутнє

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Адже, саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще.

Традиційно у цей день проходить безліч різноманітних святкових та розважальних заходів, в яких активно беруть участь діти та молодь.

Приєдналася до відзначення Міжнародного дня захисту дітей і молодь ДПТНЗ «Роменське ВПУ», яка взяла участь в урочистій святковій ході «З Україною в серці». Юнаки та дівчата були одягнуті у яскраві футболки з надписом «Я люблю Роменське ВПУ». Тримаючи табличку «ДПТНЗ «Роменське ВПУ» молодь училища гордо крокувала центральною вулицею міста, пишаючись тим, що навчається в кращому професійно-технічному навчальному закладі області.

Фото 1. 02.06.2017
Фото 2. 02.06.2017
Фото 3. 02.06.2017
На фото: учні ДПТНЗ "Роменське ВПУ" під час урочистої святкової ходи «З Україною в серці», присвяченої Міжнародному дню захисту дітей

А пишатися дійсно є чим, адже про успіхи та досягнення учнівського колективу училища знають далеко за межами області. Учні мають високі досягнення у спорті та навчанні, беруть активну участь у різноманітних конкурсах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, Всеукраїнських учнівських олімпіадах зі спецдисциплін. Вихованці навчального закладу мають можливість проходити виробничу практику та стажування в країнах Європи, отримуючи нові знання та навички. Лише у 2016-2017 році Роменське ВПУ стало переможцем Міжнародного конкурсу шкільних медіа, Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFest», отримало «гран-прі» в обласному фестивалі «Таланти профтехосвіти». Учениця Некроєнко Анна стала стипендіатом Президента України за перемогу у Міжнародному мовно-літературному конкурс ім. Т.Шевченка. Вже протягом 5 років поспіль кращі учні стають стипендіатами губернатора. Цьогоріч стипендію губернатора Сумщини отримала учениця Клименко Ірина. Учень Овчаренко Руслан став переможцем конкурсу «Учень року» у номінації «Творча обдарованість року». В училищі активно діє Учнівська рада, а учениця Стрижевська Олександра є Президентом обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини. Крім того, учні Роменського ВПУ активно займаються громадською та волонтерською роботою, допомагаючи хворим дітям, ветеранам та учасникам АТО.