Подати заяву для вступу

Психологічний кабінет училища – один з кращих!

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет професійно-технічних навчальних закладів», що проводиться з метою удосконалення матеріально-методичного забезпечення діяльності практичних психологів професійно-технічних навчальних закладів, підвищення якості та ефективності їх роботи, протягом квітня-травня 2017 року проведено огляд-конкурс серед психологічних кабінетів професійно-технічних навчальних закладів області.

Для участі в конкурсі заявлено 10 конкурсних матеріалів.

Журі огляду-конкурсу відзначило, що представлені психологічні кабінети здебільшого відповідають вимогам щодо загального оформлення та санітарно-гігієнічних, технічних, естетичних норм. Психологічні кабінети забезпечено документацією, навчально-методичними та обліково-статистичними матеріалами для службового використання, оснащено необхідними меблями для ефективної реалізації всіх напрямків психологічної роботи. У поданих матеріалах наявні діагностичний та корекційно-розвивальний інструментарій, що використовується спеціалістами.

Фото 1. 24.05.2017
Фото 2. 24.05.2017
На фото: кабінет психолога Роменського ВПУ

Заслуговує на увагу естетичне оформлення матеріалів, представлених ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище».

Фото 3. 24.05.2017
Фото 4. 24.05.2017
Фото 5. 24.05.2017
На фото: під час занять в кабінеті психолога

У результаті обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет професійно-технічних навчальних закладів - ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зайняв ІІ місце.