Подати заяву для вступу

Важливі питання – на лінійці!

16 травня на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка, в якій взяли участь учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.

Фото 1. 18.05.2017
Фото 2. 18.05.2017
На фото: під час загальноучилищної лінійки

Розпочали з приємних новин.

Наприкінці квітня у м. Миколаєві проходив Міжнародний конкурс шкільних медіа, на який з’їхалися юні журналісти з усієї України та країн світу. У 2017 році на ювілейний ХХ конкурс було подано 2011 конкурсних робіт, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів з України та із 13 країн світу.

Вчетверте ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є учасником даного конкурсу. Цьогоріч у ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа серед 26 переможців в 20 номінаціях - знову Роменське ВПУ.

Перемогу училище отримало у номінації «Краще репортажне фото», за що отримало Диплом переможця, символічну статуетку «Акула пера» та книги.

Крім того, Дипломи лауреата навчальний заклад отримав у таких номінаціях: «Фоторепортаж», «Інтернет газета», «Телерепортаж». Подяку за участь у конкурсі отримала керівник гуртка «Юний журналіст» Роменського ВПУ Тетяна Василенко.

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран привітав учасників конкурсу та вручив нагороди.

Фото 4. 18.05.2017
На фото: директор Роменського ВПУ привітав з перемогою
Фото 5. 18.05.2017
На фото: керівник гуртка "Юний журналіст" Тетяна Василенко та Президент Учнівської ради Роменського ВПУ Руслан Овчаренко

Заступник директора з виховної роботи закликала учнів та педагогів Роменського ВПУ підтримати ученицю групи Ел-1, яка днями потрапила в жахливу аварію та нині знаходиться в лікарні. На сьогодні їй необхідні дорогі медичні препарати та кров.

Фото 3. 18.05.2017
На фото: заступник директора Тетяна Прокопенко закликала учнівський та педагогічний колективи не бути байдужими та допомогти дівчині

Не будьте байдужими! Давайте врятуємо життя дівчини разом!