Подати заяву для вступу

Міжнародний конкурс юніорів з кулінарного та кондитерського мистецтва у м. Київ

З 6 по 9 квітня 2011 року на базі Київського національного торгівельно-економічного університету відбувся Міжнародний конкурс юніорів з кулінарного та кондитерського мистецтва, в якому взяли участь представники 6 країн.

На конкурсі були представлені кулінарні вироби: страви з м’яса, риби, грибів, овочів, птиці, гідробіонтів, страви сучасної української кухні та етнічні основні страви. Учасники з кондитерського мистецтва представляли вироби з цукру, пастили, мастики, вироби із шоколаду, марципану, вироби з тіста та весільні або святкові торти.

В міжнародному конкурсі брала участь учениця нашого училища Моцна Вікторія, яка представляла вироби у двох номінаціях АРК-класу: «Весільний або святковий торт» та «Традиційний хліб».

Фото 1. Весільний або святковий торт

На всі поставленими запитання членів журі Вікторія давала повні відповіді, згідністю захищала свої вироби, розповідала технологію приготування, склад інгредієнтів, цікаво представила свій коровай, який називався «Ільїнський ярмарок», розповіла про історії Роменського Ільїнського ярмарку та рідного краю.

Фото 2. Традиційний хліб

Вироби нашої учениці сподобалися і членам журі, і всім учасникам конкурсу.

Як результат Вікторія була нагороджена:

  • диплом ІІ ступеня та срібну медаль в номінації «Традиційний хліб»;
  • диплом у номінації «Весільний або святковий торт»;
  • диплом за активну участь;
  • сертифікатом Київського національного торгівельно-економічного університету (дає можливість укласти договір на підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» в Київському національному університеті за пільговим розміром плати для професійно-орієнтованої молоді за напрямом підготовки «Харчової технології та інженерія», «Готельно-ресторанна справа».
Фото 3. Моцна Вікторія