Подати заяву для вступу

На лінійці – вітаємо кращих!

Вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зібралися на подвір’ї навчального закладу для проведення загальноучилищної лінійки.

Фото 3. 25.04.2017
На фото: заступник директора закликала взяти участь у заходах, приурочених Дню матері та Дню сім`ї, що пройдуть у травні
Фото 5. 25.04.2017
На фото: заступник директора оголосила про проведення заходів, приурочених Місячнику з охорони праці

Цього вівторка говорили про участь учнів та викладачів у різноманітних конкурсах, у ході яких було показано високі результати.

Фото 1. 25.04.2017
На фото: під час загальноучилищної лінійки

Щирі вітання лунали на адресу викладача української мови та літератури Яцменко Світлани Миколаївни, яка зайняла ІІ місце в обласному конкурсі «Педагог-новатор-2017» серед професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Викладач української мови та літератури».

Фото 2. 25.04.2017
На фото: директор Роменського ВПУ оголосив результати обласного конкурсу "Педагог-новатор"

За високі досягнення та відмінні результати у спорті привітали учня училища Бахмача Дмитра, який неодноразово був учасником та призером різноманітних спортивних змагань з рукопашного бою та кіокушин-карате.

Фото 4. 25.04.2017
На фото: подяку та щирі вітання отримав учень училища Бахмач Дмитро

«Гран-прі» серед державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області отримав колектив художньої самодіяльності ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який нещодавно взяв участь у щорічному обласному фестивалі «Таланти профтехосвіти». Щирі оплески пролунали на адресу всіх, хто брав активну участь у даному фестивалі.