Подати заяву для вступу

Випускний вечір

У державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське ВПУ» відбувся випускний вечір. Позаду хвилюючий захист дипломних проектів, державна підсумкова атестація, уроки, виховні заходи і три роки безтурботної, але плідної юності. Навчання в училищі перетворило колишніх нерішучих школярів у майстерних робітників, енергійних активістів, допомогло накопичити творчий потенціал для подальшого особистого та професійного зростання.

Цього разу дипломи отримали учні п'яти груп. Заклад дав регіону висококваліфікованих мулярів, штукатурів, плиточників; слюсарів з ремонту автомобілів, газоелектрозварників; кухарів; операторів комп'ютерного набору, конторських службовців. Це робітники, які успішно володіють сучасними методами та прийомами фахової майстерності, обізнані з новітніми матеріалами та обладнанням, застосовують передові технології у роботі.

Фото 1. “випускний” width=

На фото: директор училища Помаран П.І.; заступники директора: з навчальної роботи - Рукавичка Т.Я., з виховної роботи - Гулак І.В., з виробничої роботи - Мірошніченко Ф.Б.; випускник групи МШП-3 Божко Ю. та випускниця групи ОКН-2 Ткаченко В.

Як завжди випускників вітали викладачі, майстри, батьки, друзі. Почесними гостями на святі були депутат обласної ради Саєнко О. І., за дорученням міського голови Калашника М.К. був присутній заступник міського голови Дудко В. Г., начальник міського відділу освіти Горбик 3. Г.

Традиційно, з вітальним словом та побажаннями професійного злету, добробуту та усіляких гараздів, до випускників звернувся директор училища Помаран П. І.

Фото 2. “випускний” width=

Фото 3. “випускний” width=

На фото: директор училища Помаран П.І. та випускники групи БС-5 (молодші спеціалісти зі спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель та споруд).

Вручаючи дипломи з відзнакою кращим випускникам училища, депутат обласної ради Саєнко О. І. побажав молодим фахівцям, насамперед, характеру, твердості у прийнятті власних рішень.

Фото 4. “випускний” width=

На фото: депутат обласної ради, радник губернатора області Саєнко О. І. під час вручення дипломів з відзнакою.

Зворушливі слова лунали на адресу дітей від найрідніших людей - батьків. Крім успіхів у праці та кар'єрного поступу, тата і мами бажали своїм донькам і синам удачі в особистому житті і коханні.

Лунали зі сцени музичні привітання від учнів, пісні та вірші, сповнені надії і оптимізму. Ми віримо, що життєва дорога наших вихованців буде широкою і прямою, доля подарує віру, надію, любов, щедро наділить вдячністю за професіоналізм, а щастя, успіх і злагода будуть їхніми незмінними супутниками назавжди.

Після святкового концерту випускники і гості вийшли на училищне подвір’я, де в небо піднялися десятки барвистих кульок. Випускники ніби випустили своє дитинство, загадуючи бажання з надією на їх здійснення. А щоб мрії здійснювалися – у вись зринули птахи як символ добробуту та щастя.

Фото 5. “випускний” width=