Подати заяву для вступу

Атестаційна експертиза професійно-освітньої діяльності ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

З 3 по 7 квітня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено атестаційну експертизу професійно-освітньої діяльності навчального закладу.

До складу комісії для проведення атестаційної експертизи увійшло 23 особи на чолі з Сєрих О. М. – начальником відділу професійної, вищої освіти, наукової та освітньо-виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Експертами вивчалися основні напрямки діяльності ДПТНЗ «Роменське ВПУ», зокрема: формування контингенту учнів, слухачів, зміст підготовки кваліфікованих робітників, стан організації навчально-виховного процесу, рівень кадрової роботи та визначалася оцінка якості керівного та педагогічного складу, стан матеріально-технічної бази та фінансово-господарської діяльності училища.

Фото 1. 12.04.2017
На фото: Огляд експертами матеріально-технічної бази навчального закладу. Ознайомлення з експонатами музею «Літературне краєзнавство»

У ході проведення перевірки учні Роменського ВПУ виконували комплексно-кваліфікаційні завдання з професійно-теоретичної підготовки та комплексно-кваліфікаційні завдання з професійно-практичної підготовки (пробні роботи).

Фото 3. 12.04.2017
На фото: Учні групи з професії «муляр, штукатур, лицювальник-плиточник», експерт Куліш В.О. та викладач Новак О.І. під час проведення комплексно-кваліфікаційних завдань з професії «лицювальник-плиточник»
Фото 2. 12.04.2017
На фото: Учні Демченко В. та Щепетков І. під час виконання комплексно-кваліфікаційних робіт з професійно-практичної підготовки за професією «лицювальник-плиточник»

Атестаційна експертиза засвідчила високий рівень професійної підготовки педагогічних працівників та учнів, технічної та методичної бази училища, яка відповідає вимогам державних стандартів та результативність виховної роботи в навчальному закладі.