Подати заяву для вступу

«Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас»

У житті кожної людини бувають моменти, коли їй доводиться робити вибір. Одним з таких моментів є вибір професії. Саме навесні тисячі майбутніх випускників намагаються прийняти для себе важливе рішення – яку професію обрати та ким стати в майбутньому.

З метою сприяння професійному самовизначенню старшокласників, вихованню віри в себе і в свої можливості, готовності до свідомого вибору професії, розвитку творчої активності, наполегливості у досягненні мети заради відчуття щастя життєвої реалізації, в Роменській міській бібліотеці для дорослих відбулась інтерактивна зустріч «Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас» для учнів 9-их класів Роменського відділення КЗ СОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

Фото 4. 11.04.2017
Фото 6. 11.04.2017
На фото: під час зустрічі в Роменській міській бібліотеці для дорослих

Участь у даній зустрічі взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Зокрема, практичний психолог Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Надія Радчук презентувала навчальний заклад і ознайомила з професіями, яких навчають у закладі. Вона зазначила: «Як показує аналіз ринку праці нашого регіону, фахівці, що мають кваліфікацію за масовими робочими професіями, в останні роки стабільно затребувані на підприємствах».

Фото 1. 11.04.2017
Фото 2. 11.04.2017
Фото 3. 11.04.2017
Фото 8. 11.04.2017
На фото: у ході презентації Роменського ВПУ практичним психологом навчального закладу

З метою виявлення рівня сформованості профорієнтаційної визначеності серед учнів головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Міськрайонного центру зайнятості Анна Шумакова провела анкетування і зорієнтувала школярів на свідомий вибір майбутньої професії та на вибір профілю навчання, мотивувала до вибору актуальних на ринку праці робочих професій.

Фото 7. 11.04.2017
Фото 5. 11.04.2017
На фото: серед присутніх було проведено анкетування

Заступник начальника відділу «Роменське бюро правової допомоги» Алла Єрньєй повідомила про роботу бюро і права молоді на безкоштовну правову допомогу, зокрема з питань працевлаштування, відзначивши, що займатися тим, що цікавить, приносить радість, - одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності.