Подати заяву для вступу

Відбулися дружні спортивні змагання з волейболу

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії - це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі, адже від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приділяє велику увагу профорієнтаційній роботі.

Протягом року представники навчального закладу відвідують випускні класи шкіл міста та району. Розповідають про переваги робітничої професії, співпрацюють з майбутніми абітурієнтами й їх батьками.

Захід профорієнтаційного напрямку було проведено днями за участі агітбригади з числа спортсменів Роменського ВПУ. Спортсмени училища відвідали школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів Срібнянської районної ради Чернігівської області. Відбулися дружні спортивні змагання з волейболу.

Фото 1. 06.04.2017
Фото 2. 06.04.2017
Фото 3. 06.04.2017
Фото 4. 06.04.2017
Фото 5. 06.04.2017
Фото 6. 06.04.2017
На фото: під час змагань з волейболу

Крім того, після гри учні Роменського ВПУ мали змогу поспілкуватися зі школярами с. Срібного, розповіли про особливості їх закладу, переваги та плюси професій, які можна здобути, вступивши до училища, детально зупинилися над питанням матеріально-технічної бази, можливостях продовження навчання, поділилися враженнями від навчання в училищі та участі в позаурочних і спортивних заходах.

Фото 7. 06.04.2017
На фото: спортивні команди Срібнянської ЗОШ Чернігівської області та Роменського ВПУ

Представники ДПТНЗ «Роменського ВПУ» щиро запросили спортивний колектив Срібнянської школи на дружню гру, але вже в стінах училища.