Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ взяло участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

16-18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Учасниками заходу стали: вищі навчальні заклади та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти; професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, фонди, асоціації, видавництва, освітні портали. Загалом, цьогоріч у роботі виставки взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю.

Участь у такій грандіозній події вже не вперше взяв Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище», на чолі з директором закладу Помараном Павлом Івановичем.

Фото 7. 28.03.2017
Фото 8. 28.03.2017
Фото 9. 28.03.2017
На фото: ДПТНЗ "Роменське ВПУ" вже кілька років поспіль відвідує міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти»

В урочистому відкритті взяли участь і привітали учасників та гостей виставки Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор Інституту модернізації змісту освіти МОН України Наталія Вяткіна, директор Компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько та виконавчий директор освітянських заходів Компанії «Виставковий Світ» Віталій Сокол.

Фото 1. 28.03.2017
Фото 2. 28.03.2017
Фото 3. 28.03.2017
На фото: під час урочистого відкриття Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»

У рамках Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» відбулося нагородження переможців рейтингових виставкових конкурсів, конкурсу з тематичних номінацій із врученням Гран-Прі, золотих, срібних, бронзових медалей, сертифікатів якості наукових публікацій відповідно до показників міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала в себе конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю директорів і провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв, батьків, учнів, студентів і широкої громадськості.

Фото 4. 28.03.2017
Фото 5. 28.03.2017
Фото 6. 28.03.2017
На фото: у ході міжнародної виставки

У ході семінару департаменту професійної освіти МОН України та відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран виступив із доповіддю на тему: «Створення навчально-практичних центрів галузевого спрямування як складова формування ефективної системи професійної освіти». Павло Іванович розповів колегам про створення навчально-практичного центру на базі училища. Так, у 2016 році, в зв’язку з визначенням Урядом України трьох гостродефіцитних професій на ринку праці, одна з яких - «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», Роменське ВПУ вибороло право на створення навчально-практичного центру (НПЦ) за даним напрямком. Центр забезпечуватиме якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за сучасними технологіями, здійснюватиме перепідготовку та підвищення їх кваліфікації, розробку сучасного навчально-методичного забезпечення професій. Державою виділено кошти (більше 600 тисяч грн.) для придбання обладнання. Зараз ведуться роботи по облаштуванню навчального кабінету та майстерні-лабораторії центру.

По закінченню Павлу Івановичу вручили сертифікат та подякували за цілеспрямовану й послідовну роботу в напрямку формування ефективної системи професійної освіти.

Фото 10. 28.03.2017
Фото 11. 28.03.2017
Фото 12. 28.03.2017
На фото: під час семінару департаменту професійної освіти МОН України та відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України