Подати заяву для вступу

Досягнення учнів Роменського ВПУ в спорті

Про досягнення та перемоги учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» знають далеко за межами Сумської області. Адже юнаки та дівчата постійно беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Відмінні результати учнів Роменського ВПУ й у спорті, адже вони змагаються за звання кращого з міні-футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу тощо.

Зокрема, учень ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Бахмач Дмитро взяв участь у турнірі з рукопашного бою, присвяченому 28-й річниці виводу військ з Афганістану, що відбувся нещодавно в спортивній залі спорткомплексу ім. В. Окіпного міста Ромни. Турнір пройшов у запеклій та безкомпромісній боротьбі. Спортсмени порадували вболівальників цікавими поєдинками, продемонструвавши гарну підготовку та волю до перемоги. Учень училища Бахмач Дмитро, який змагався з такого бойового виду спорту як кіокушин-карате (тренери Магомедов С., Марченко Р.), став переможцем, зайнявши І місце у своїй віковій категорії – серед юнаків 1999-2000 р. н. По закінченню поєдинків відбулось урочисте нагородження спортсменів. Учасники бойових дій в Афганістані вручили медалі, грамоти та цінні призи переможцям і призерам змагань.

Фото 1. 15.03.2017
На фото: під час турніру з рукопашного бою, присвяченому 28-й річниці виводу військ з Афганістану

Наприкінці лютого у Полтаві в спорткомплексі обласного ГУ НП стартував Відкритий чемпіонат Полтавської області з кіокушин-карате (WKB) «Полтавська битва 2017». На змагання до Полтави приїхали спортсмени з Кременчука, Миргорода, а також Запоріжжя, Херсона, Жовтих Вод та інших міст. Участь у чемпіонаті взяли і спортсмени міста Ромни. Серед них учень ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Бахмач Дмитро, який зайняв 4 місце серед юнаків 16-17 років, вагою до 60 кг.

Фото 3. 15.03.2017
Фото 2. 15.03.2017
На фото: у ході Відкритого чемпіонату Полтавської області з кіокушин-карате (WKB) «Полтавська битва 2017»