Подати заяву для вступу

ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, ДЖОНЕ!

Актив Роменської міської організації “Сузір’я” взяв участь у засіданні “круглого столу” на тему: “Представлення громаді міста концепції нового інформаційного порталу в рамках реалізації проекту Корпусу Миру США в Україні”, який відбувся 11 травня у залі засідань міської ради.

У засіданні брали участь керівники громадських організацій міста, які діють на базі навчальних закладів міста, представники громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради, підприємці, представники органів місцевого самоврядування, місцеві ЗМІ.

Під час засідання було презентовано проект, у ході якого змінено структуру окремих рубрик офіційного сайту міста Ромни, який повинен стати важливим інструментом для обміну інформацією, об’єднуючим засобом для громади, бізнесу, влади.

Важливу роль у цьому відіграв Джон Ван Гаврі, доброволець Корпусу Миру США в Україні. Він протягом двох років працював з громадою міста за программою “Розвиток громад”.

Зі своїми враженнями від перебування в місті Ромни та в Україні Джон Ван Гаврі поділився при зустрічі з представниками Роменської міської громадської молодіжної організації “Сузір’я” та П.І. Помараном, директором ДПТНЗ “Роменське ВПУ”. Були окреслені можливі напрямки співпраці в майбутньому.

Фото 1.акції “ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, ДЖОНЕ!” width=

Джон Ван Гаврі з представниками громадських організацій міста.

Фото 2.акції “ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, ДЖОНЕ!” width=

П.І. Помаран, директор Роменського ВПУ, вручає подячний лист волонтеру за активну співпрацю.

Фото 3.акції “ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, ДЖОНЕ!” width=

Обговорення напрямків співпраці в майбутньому.

Фото 4.акції “ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, ДЖОНЕ!” width=

Джон Ван Гаврі та П.І. Помаран в Роменському ВПУ.