Подати заяву для вступу

«Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух в природі і техніці»

3 березня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок фізики за участі учнів групи ПП-1 на тему: «Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух в природі і техніці». Провела урок викладач Солоненко Світлана Володимирівна.

Фото 1. 10.03.2017
Фото 2. 10.03.2017
На фото: учні групи ПП-1 під час відкритого уроку на тему: «Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух в природі і техніці»
Фото 3. 10.03.2017
Фото 4. 10.03.2017
На фото: провела урок викладач ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Солоненко Світлана Володимирівна

На урок завітали: методист Роменського ВПУ Давиденко Т. І. та викладачі.

У ході уроку учні з’ясували, де застосовується реактивний рух у природі і техніці. Учні розширили знання про реактивний рух, його застосування, прояв у природі; ознайомилися із поняттям штучного супутника Землі, космічних швидкостей та їх змісту; історією та розвитком космонавтики та внеском українських вчених в цей процес.

Крім того, учні розвинули логічне мислення, творчі та інтелектуальні здібності, пізнавальний інтерес до вивчення природничих наук, уміння аналізувати і класифікувати пізнавальні об’єкти, самостійно працювати з різними джерелами інформації.

Фото 5. 10.03.2017
Фото 6. 10.03.2017
На фото: під час уроку викладач вміло використала комп`ютерні технології

У ході кількох тижнів учні збирали, систематизували та аналізували інформацію на задану тему, і саме під час уроку мали змогу ознайомити всіх присутніх із підсумками роботи над своїми проектами. Працювали учні як самостійно, так і колективно в окремих групах, при чому, були задіяні всі члени учнівської групи.

Зокрема, група учнів «вчених-біологів» вивчала приклади реактивного руху у природі. Про реактивні двигуни та ракети, робота яких основана на принципі реактивного руху розповіли «інженери» та «вчені-історики». Про штучні супутники Землі та їх рух поінформували «вчені-астрономи». Як відбувалося становлення космічної галузі і які перспективи її розвитку розповіли «учні-дослідники». А «вчені-біографи» презентували розповідь про внесок у розвиток космічних досліджень вчених різних країн і народів.

Фото 7. 10.03.2017
Фото 8. 10.03.2017
Фото 9. 10.03.2017
Фото 10. 10.03.2017
На фото: учні ознайомили всіх присутніх із підсумками роботи над своїми проектами

Після виступів учнів, для засвоєння знань, викладач провела опитування.

Урок пройшов на високому методичному рівні. Викладачем було застосовано сучасні комп’ютерні технології.