Подати заяву для вступу

«Організація та надання психологічної допомоги дітям та сім’ям вимушених переселенців»

Нещодавно на базі СЗОШ №2 відбулося методичне об`єднання практичних психологів міста Ромни. Психологи поспілкувалися на тему: «Організація та надання психологічної допомоги дітям та сім`ям вимушених переселенців».

Фото 2. 24.02.2017
На фото: практичні психологи міста Ромни під час методичного об`єднання

Так, в умовах, яка нині склалася на Україні, коли люди зі сходу країни масово покидають свої домівки та переїжджають на іншу територію, будь-який громадянин і особливо психологи мають бути готові до того, щоб допомогти та підтримати вимушених переселенців. Адже, практично кожна переміщена особа переживає травмуючу подію і надовго залишається у стані тривалого стресу. Наслідки ж «непропрацьованих» психологічних травм можуть датися взнаки і через багато років. Тому надзвичайно важливо допомагати вимушено переміщеним громадянам долати не тільки фізичні, матеріальні труднощі, а й психологічні.

У ході методичного об`єднання практичні психологи міста Ромни торкнулися таких питання як основні переживання вимушених переселенців, надання психологічної допомоги сім`ям вимушених переселенців, групова робота з подолання страхів у дітей вимушених переселенців, індивідуальна та групова робота з дітьми-переселенцями.

Фото 4. 24.02.2017
На фото: психологи обговорили питання як же допомогти дорослим та дітям, які були змушені виїхати із окупованої території на сході країни

Практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надія Анатоліївна Радчук, яка також побувала на зібранні, виступила із доповіддю «Основні переживання та проблеми дітей переселенців», й зосередила увагу присутніх на симптомах та наслідках травми, які пережили діти із вимушено переселених сімей, шляхах подолання дезадаптації. Наголосила на що варто звернути увагу психологам та педагогічним працівникам навчального закладу і як допомогти дітям вимушених переселенців.

Фото 1. 24.02.2017
Фото 3. 24.02.2017
На фото: із доповіддю «Основні переживання та проблеми дітей переселенців» виступила практичний психолог ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Надія Радчук
Фото 5. 24.02.2017
На фото: для наочності використовували під час засідання відеопрезентації та відеоролики