Подати заяву для вступу

Учениця Роменського ВПУ Клименко Ірина отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

14 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів у 2016 році.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вже багато років поспіль славиться високими досягненнями учнівського та педагогічного колективів. Представники Роменського ВПУ постійно займають призові місця на спортивних змаганнях, олімпіадах, конкурсах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Ось і цього року одна із кращих учениць Роменського ВПУ Клименко Ірина отримала стипендію губернатора Сумщини.

Фото 2. 19.02.2017
Фото 1. 19.02.2017
На фото: урочисте вручення стипендій губернатора Сумщини пройшло в залі засідань Сумської обласної державної адміністрації
Фото 3. 19.02.2017
На фото: талановиту молодь привітав губернатор Сумщини Микола Клочко
Фото 4. 19.02.2017
На фото: учениця Роменського ВПУ Ірина Клименко отримала диплом та стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

Клименко Ірина навчається за професією «кухар, кондитер». За час навчання вона проявила себе здібною, старанною ученицею. Вона постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, наполегливо вивчає предмети загальноосвітньої та професійної підготовки, вміло використовує набуті знання, уміння та навички під час проходження виробничої практики.

Ірина – творча, енергійна, креативна, доброзичлива, толерантна людина, ініціативна особистість. Вона є лідером у групі, авторитетом серед учнів училища, членом Учнівської ради Роменського ВПУ. Учениця бере активну участь у громадському житті навчального закладу, користується повагою серед педпрацівників. У 2015-2016 навчальному році Ірина була учасницею творчого загальноучилищного конкурсу «У пошуках нових зірок», ІІ етапу олімпіади зі спецдисциплін з професії «кухар 3 розряду», а у 2016-2017 році змагалася за звання кращої учениці у І етапі конкурсу «Учень року-2017».

У жовтні 2016 року Клименко Ірина взяла участь у І Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCооkFEST-2016» і стала переможцем та була нагороджена срібною медаллю і дипломом ІІ ступеня з компетенції «Кондитерське мистецтво» за номінацією «Художні роботи з тіста».

Фото 10. 19.02.2017
Фото 11. 19.02.2017
На фото: учениця Роменського ВПУ Ірина Клименко під час участі у І Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCооkFEST-2016»

За успіхи у навчанні, активну суспільно-громадську позицію та перемогу у І Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «World Skills Ukraine», ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «ВЕSТСооkFЕSТ – 2016» Клименко Ірині призначено стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації.

Фото 9. 19.02.2017
На фото: учні ДПТНЗ "Роменське ВПУ" вже шостий рік поспіль отримують стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

Як зазначила Ірина, вона дуже рада, що влада дбає про розвиток наукового потенціалу Сумщини та всіляко підтримує талановиту молодь. Адже стипендія губернатора – це вагома допомога для молоді та їх розвитку. Дівчина, навчаючись на кухаря, уже здійснює перші кроки на шляху до власної мети відкрити у своєму місті затишну кав’ярню. А на стипендію від голови облдержадміністрації планує купити набір для роботи кондитером.

Фото 5. 19.02.2017
На фото: учениця Роменського ВПУ Ірина Клименко разом з губернатором Сумщини Миколою Клочком та директором Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Оленою Поповою
Фото 6. 19.02.2017
Фото 7. 19.02.2017
Фото 8. 19.02.2017
На фото: Ірина Клименко разом з іншими стипендіатами губернатора Сумщини

Бажаємо Ірині ще багато творчих та особистих злетів і перемог, успіху, наснаги і реалізації всіх задумів!

Фото 12. 19.02.2017
Щирі вітання учениці ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Ірині Клименко