Подати заяву для вступу

Увага! Роменське ВПУ проводить набір учнів на навчання на 2020 рік!

1

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» проводить набір учнів на навчання!

Шановні учасники освітнього процесу!

1

Вже з 6 квітня на ТБ Стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», який був розроблений за партнерства Освіторії.

ДВА СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ ПОДІЙ: СКІЛЬКИ ТРИВАТИМЕ НАВЧАЛЬНИЙ РІК, ДАТИ ЗНО ТА ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВСТУП

1

У зв`язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

ВСЕ ПРО ВСТУП ДО ЗАКЛАДУ ПРОФОСВІТИ: ВАРТІСТЬ, УМОВИ, ТЕРМІНИ

1

Для випускників 9-х та 11-х класів та дорослих, які цікавляться профосвітою, МОН підготувало серію інфографік щодо вступу до профтеху.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2020

1

У зв`язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.

Готуйся до ЗНО на онлайн-курсах «На урок»

1

Підготуватися до ЗНО можна на онлайн-курсах «На урок».

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1

Під час карантину на ТК «РАДА» та YouTube-каналі МОНУ транслюються курси з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, біології, математики та історії України.

Важливо! Оголошення!

1

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДПТНЗ "РОМЕНСЬКЕ ВПУ"!

Учасникам пробного ЗНО необхідно отримати нові запрошення

1

У зв`язку із перенесенням дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання його учасникам буде необхідно роздрукувати нове запрошення-перепустку.

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

1

Із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Увага! Важливо! Організація роботи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" в умовах карантину!

1

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Тижні профорієнтації в Роменському ВПУ продовжуються

1

Днями в рамках Тижня профорієнтації «Парад професій» до Роменського ВПУ завітали учні 9-Б класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 ім. акад. Йоффе (к/к Голуб Т.М.).

Важливо! Для учасників ЗНО-2020!

1

Зверніть увагу!

Тривають профорієнтаційні заходи

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» тривають заходи з профорієнтації учнівської молоді шкіл міста та району. Згідно плану роботи методичної комісії викладачів фізичної культури, захисту Вітчизни, медико-санітарної підготовки 5 березня 2020 року у спортивному залі училища відбулися змагання з волейболу між командами Роменського ВПУ (хлопці і дівчата) та ЗОШ №10 м. Ромни.

Вітали жінок та дівчат Роменського ВПУ

1

У переддень Міжнародного жіночого дня, чоловіча половина Роменського вищого професійного училища та активісти учнівського самоврядування привітали працівниць та мам учнів зі святом весни.

Мешканці гуртожитку Роменського ВПУ відзначили свято 8 Березня

1

Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ також приєдналися до відзначення дня 8 Березня. Зокрема, у гуртожитку Роменського ВПУ відбувся вечір відпочинку.

Триває інформаційна компанія щодо профілактики захворювань коронавірусом

1

В рамках кампанії із запобігання розповсюдженню вбивчого коронавірусу 2019-nCoV у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» триває просвітницька робота серед учнів навчального закладу.

Про профілактику захворювань коронавірусом говорили в Роменському ВПУ

1

5 березня 2020 року лікар загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського міськрайонного управління Головного управління Держспоживслужби в Сумській області Анатолій Семенович Татенко на зустрічі з педагогічними працівниками Роменського ВПУ роз`яснив шляхи уникнення інфікування новим вірусом.

Коронавірус: профілактика, інфікування та поширення

1

У зв’язку з першим зафіксованим випадком коронавірусу в Україні, нагадаємо вам про важливість дотримання рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України для зниження ризиків захворювання.

«А нумо Дівчата!»

1

3 березня напередодні жіночого свята - 8 Березня, в справності та вмінні стріляти з пневматичних гвинтівок змагались дівчата Роменського ВПУ.

11 червня відбудеться ЗНО з географії

1

Шановні учасники ЗНО-2020 - зверніть увагу на цю інформацію!

Зиму проводжали, красну весну зустрічали!

1

В останній день зими у місті Ромни пройшов розважальний захід «Зиму проводжаємо, красну весну зустрічаємо!» Наш навчальний заклад традиційно став одним з найактивніших його учасників.

Стан опрацювання реєстраційних документів розміщено на сайті УЦОЯО

1

Актуальна інформація для учасників ЗНО-2020!

ХХ-Й ВІДБУВСЯ!

1

29 лютого, відбувся фінальний етап ХХ-го Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика. Переможці та призери обласних етапів змагалися у фіналі масового мовного марафону. Серед них і учениця Роменського ВПУ Ніна Доля.

ЯК ДІЗНАТИСЯ АДРЕСИ ПУНКТІВ ПРОБНОГО ЗНО?

1

Запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування, з 2 березня буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

«Соціально-психологічні особливості тривожності учнівської молоді та її корекція»

1

25 лютого на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проведено науково-практичний семінар для практичних психологів закладів професійної (професійно-технічної), вищої передфахової освіти з теми «Соціально-психологічні особливості тривожності учнівської молоді та її корекція».

На часі - національно-патріотичне виховання учнів Роменського ВПУ

1

25 лютого в Центрі військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ було проведено зустріч учнів старших курсів, з метою розуміння питання необхідності служіння в Збройних силах України та виконання обов’язку кожного чоловіка – захисту своєї Батьківщини.

Пам`яті Небесної Сотні

1

День пам`яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні".

Предметний тиждень методичної комісії викладачів та майстрів за напрямом «Будівництво»

1

17-21 лютого 2020 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив предметний тиждень методичної комісії викладачів та майстрів за напрямом «Будівництво», «Будівництво та цивільна інженерія». Планом тижня передбачалося проведення відкритих уроків, майстер-класів, конкурсів, засідань, заходів профорієнтаційного спрямування, до підготовки та проведення яких активно долучилися учні навчального закладу.

Змагання з армспорту на базі Роменського ВПУ

1

23 лютого 2020 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся чемпіонат Сумської області з армспорту серед юніорів (1999 року народження та молодших).

Роменське ВПУ зареєструвало своє медіа на Всеукраїнській веб-платформі шкільних медіа Youth MediaLab

1

Гурток «Юний журналіст» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також приєднався до роботи Всеукраїнської веб-платформи шкільних медіа Youth MediaLab, зареєструвавши своє медіа на платформі.

Єдиний стрілецький день батальйону самооборони

1

21 лютого на базі Центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 152 батальйоном територіальної оборони, під керівництвом командира батальйону Денди Вадима Романовича та начальника штабу, першого заступника капітана Перезви Дмитра Миколайовича, проведено навчальний збір – єдиний стрілецький день. Учасники – військовослужбовці резервісти військової частини А 7318 відпрацьовували навички стрільби з пневматичних гвинтівок в тиру училища.

Тиждень пам’яті виведення військ з Афганістану пройшов у Роменському ВПУ

1

На відзначенні 31 річниці виведення військ з Афганістану, в рамках Тижня пам’яті тих подій, своїми подвигами з учнями Роменського ВПУ в Центрі військово-патріотичного виховання поділився учасник бойових дій в Афганістані Шебедя Сергій Миколайович.

21 лютого – День рідної мови

1

У переддень Міжнародного дня рідної мови у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» викладач української мови та літератури А.Скляр провела показову тематичну виховну годину для учнів груп другого курсу (КК-2 та АСЕ-2). Учні ознайомилися з важливою статистичною інформацією про рідну мову, переглянули навчальний відеофільм. Запрошена на захід бібліотекар училища М.Картава презентувала новий український правопис 2019 року, пояснила його новації, які слід врахувати при підготовці до проходження ЗНО.

Роменське ВПУ звітувало про хід експерименту всеукраїнського рівня

1

13 лютого 2020 року у залі Президії Національної академії педагогічних наук України відбулось засідання комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України за темою «Інноваційна освітня діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на всеукраїнському рівні».

У Роменському ВПУ проведена планова евакуація

1

14 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено планове відпрацювання нормативів евакуації учнів та працівників з будівель навчального закладу.

Святкування Дня закоханих

1

Щороку молодь з нетерпінням чекає Дня святого Валентина, його приємних сюрпризів, романтичних пригод, щирих зізнань. У Роменському ВПУ це свято відзначають весело та позитивно.

Відбувся конкурс Пан та Панна училища

1

У переддень Дня закоханих у Роменському ВПУ відбувся конкурс краси та мужності «Пан та Панна» навчального закладу.

Профорієнтаційна робота в училищі продовжується

1

Тож, з метою профорієнтації, сприяння професійному самовизначення молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користується попитом на ринку праці представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідали школи Срібнянського району.

Тренінг для профорієнтаторів

1

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про організацію проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування» практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Н. Радчук розробила та провела тренінгові заняття з викладачами училища, які здійснюють профорієнтаційну роботу з учнями шкіл міста та району.

Зональні змагання з баскетболу

1

11 лютого 2020 року на базі Конотопського вищого професійного училища відбулися змагання з баскетболу серед юнаків (формат 3х3). Наш навчальний заклад представляли юні спортсмени Тетерюк Максим (група АСЕ-2), Мінашкін Віталій (група БС-2), Скрипаль Максим (група МШП-1).

День Безпечного Інтернету пройшов у Роменському ВПУ

1

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». У Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське ВПУ» вже вкотре приєднуються до відзначення цього дня, проводячи різноманітні заходи та акції.

Увага! Реєстрація на ЗНО-2020

1

Зверніть увагу! Розпочалася реєстрація на ЗНО-2020!

Всесвітній день водно-болотних угідь

1

З метою підвищення обізнаності учнів з питань екологічного, економічного та соціально-культурного значення водно-болотних угідь 3 лютого у групі АСЕ-1 проведено виховний захід на тему «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього».

ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

1

Зверніть увагу!

Святкове богослужіння у Роменському ВПУ

1

З нагоди свята та річниці відкриття каплички Святої Великомучениці Тетяни у Роменському ВПУ відбулося святкове богослужіння, яке провів священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Дімітрій Долгий. На богослужінні були присутні члени адміністрації, працівники та учні навчального закладу, представники Роменської міської та районної ради.

Роменське ВПУ приєдналося до відзначення Дня Соборності

1

Державне свято День Соборності України учні та педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відзначили урочисто та патріотично. У бібліотеці навчального закладу була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила», яку могли відвідати всі бажаючі.

На часі – питання протидії булінгу

1

Нещодавно на базі Роменської ЗОШ № 4 відбувся навчально-методичний тренінг для практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти міста під назвою "Протидія булінгу в закладі освіти: системний підхід". Участь у тренінгу взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: практичний психолог Надія Радчук та соціальний педагог Анжеліка Окіпна.

Сію, сію, засіваю...

1

Активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро привітали колектив навчального закладу, побажавши їм душевного спокою, затишку та радості в оселях, щастя, міцного здоров`я, благополуччя та всіх земних благ.

Щедрик, щедрик, щедрівочка…

1

За гарною традицією на свято Меланії працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ», вдягнувшись в національне вбрання та різноманітні костюми, привітали своїх колег з прийдешніми святами, побажавши міцного здоров`я, щастя, добробуту та всіляких гараздів.

День здоров`я

1

В період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2019-2020 навчального року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов День здоров`я. Згідно плану були проведені спортивні змагання серед працівників училища на базі центру військово-патріотичного виховання.

Педагогічна конференція у Роменському ВПУ

1

У рамках педагогічних читань у Роменському ВПУ відбулася конференція «Підвищення ефективності роботи за дистанційною та електронною формами навчання на платформі MOODLE».

З Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

1

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Новорічно-Різдвяними святами!