Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ проведена планова евакуація

1

14 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено планове відпрацювання нормативів евакуації учнів та працівників з будівель навчального закладу.

Відбувся конкурс Пан та Панна училища

1

У переддень Дня закоханих у Роменському ВПУ відбувся конкурс краси та мужності «Пан та Панна» навчального закладу.

Профорієнтаційна робота в училищі продовжується

1

Тож, з метою профорієнтації, сприяння професійному самовизначення молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користується попитом на ринку праці представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідали школи Срібнянського району.

Тренінг для профорієнтаторів

1

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про організацію проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування» практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Н. Радчук розробила та провела тренінгові заняття з викладачами училища, які здійснюють профорієнтаційну роботу з учнями шкіл міста та району.

Зональні змагання з баскетболу

1

11 лютого 2020 року на базі Конотопського вищого професійного училища відбулися змагання з баскетболу серед юнаків (формат 3х3). Наш навчальний заклад представляли юні спортсмени Тетерюк Максим (група АСЕ-2), Мінашкін Віталій (група БС-2), Скрипаль Максим (група МШП-1).

День Безпечного Інтернету пройшов у Роменському ВПУ

1

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». У Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське ВПУ» вже вкотре приєднуються до відзначення цього дня, проводячи різноманітні заходи та акції.

Увага! Реєстрація на ЗНО-2020

1

Зверніть увагу! Розпочалася реєстрація на ЗНО-2020!

Всесвітній день водно-болотних угідь

1

З метою підвищення обізнаності учнів з питань екологічного, економічного та соціально-культурного значення водно-болотних угідь 3 лютого у групі АСЕ-1 проведено виховний захід на тему «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього».

ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

1

Зверніть увагу!

Святкове богослужіння у Роменському ВПУ

1

З нагоди свята та річниці відкриття каплички Святої Великомучениці Тетяни у Роменському ВПУ відбулося святкове богослужіння, яке провів священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Дімітрій Долгий. На богослужінні були присутні члени адміністрації, працівники та учні навчального закладу, представники Роменської міської та районної ради.

Роменське ВПУ приєдналося до відзначення Дня Соборності

1

Державне свято День Соборності України учні та педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відзначили урочисто та патріотично. У бібліотеці навчального закладу була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила», яку могли відвідати всі бажаючі.

На часі – питання протидії булінгу

1

Нещодавно на базі Роменської ЗОШ № 4 відбувся навчально-методичний тренінг для практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти міста під назвою "Протидія булінгу в закладі освіти: системний підхід". Участь у тренінгу взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: практичний психолог Надія Радчук та соціальний педагог Анжеліка Окіпна.

Сію, сію, засіваю...

1

Активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро привітали колектив навчального закладу, побажавши їм душевного спокою, затишку та радості в оселях, щастя, міцного здоров`я, благополуччя та всіх земних благ.

Щедрик, щедрик, щедрівочка…

1

За гарною традицією на свято Меланії працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ», вдягнувшись в національне вбрання та різноманітні костюми, привітали своїх колег з прийдешніми святами, побажавши міцного здоров`я, щастя, добробуту та всіляких гараздів.

День здоров`я

1

В період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2019-2020 навчального року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов День здоров`я. Згідно плану були проведені спортивні змагання серед працівників училища на базі центру військово-патріотичного виховання.

Педагогічна конференція у Роменському ВПУ

1

У рамках педагогічних читань у Роменському ВПУ відбулася конференція «Підвищення ефективності роботи за дистанційною та електронною формами навчання на платформі MOODLE».

З Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

1

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Новорічно-Різдвяними святами!